ALFA Smart Agro анонсує виведення на ринок 4 нових препаратів

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

До аграрного сезону 2020 року компанія ALFA Smart Agro планує вивести на ринок 4 нових препарати.

Про це БІЗНЕСу повідомив директор департаменту випробування та розробки ALFA Smart Agro Сергій Кнечунас.

За його словами, всі препарати – унікальні розробки вчених компанії, аналогів яких немає на ринку. Продукти з’явилися у відповідь на потреби аграріїв, що викликані зміною клімату в останні роки.

Зокрема, Корвізар М ® – новий трикомпонентний фунгіцид на зернові – має ширше вікно застосування, ніж у звичайних препаратів. Він починає діятивід 5°С і залишається ефективним до 25°С, що важливо, враховуючи зміни клімату, які відбулися в останні роки.

"У 2019 році аграрії зіштовхнулися з тим, що в березні масово проявила себе снігова пліснява, існувала необхідність внесення фунгіциду, а температурної можливості для цього не було, оскільки оптимальна температура для внесення більшості препаратів – від 10°С. Тому ми розширили інструментарій і створили фунгіцид, який має ширше вікно застосування", — розповідає Кнечунас. Можливість вносити препарат при високих температурах важлива для півдня України, де вже в травні починається спека.

Другий препарат – трикомпонентний гербіцид для кукурудзи Сігур ®. Його особливостями є висока ефективність проти злакових і дводольних бур’янів та можливість застосування на більш пізніх фазах розвитку рослини. "Це дуже важливо, оскільки при температурі 20-25°C може давати по одному листку на добу. Відповідно, може скластися ситуація, коли аграрії не встигають обробити культуру. У нашому препараті компоненти підібрані так, що вікно застосування препарату розширюється від третього до десятого листка кукурудзи", – пояснив Кнечунас. Він також зазначив, що випробування довели безпечність препарату для всіх гібридів кукурудзи.

78953771 664996800571477 9138040562920718336 n

Третя новинка – трикомпонентний системний фунгіцид для інтенсивного захисту соняшнику Артіс Плюс ®. Він забезпечує швидкий прояв фунгіцидної дії та пролонгований захист соняшнику від комплексу поширених хвороб до чотирьох тижнів. "Якщо раніше ми робили уніфіковані продукти, які підходять на кілька культур, то сьогодні ми дивимось специфіку проблем кожної культури окремо і підбираємо саме для неї найефективніше рішення", – розповідає Сергій Кнечунас.

Читайте також:

Нові продукти — нові можливості

Топ найефективніших рішень для агробізнесу

Також на ринку з’явиться інноваційний інсекто-акарицид для сої Сінтак. Унікальний склад продукту дозволяє знищувати кліщів на всіх стадіях їх розвитку. Препарат ефективний навіть за високих температур. "Життєвий цикл шкідників залежить від температури навколишнього середовища. У травні цього року температура зросла до 35°С, всі шкідники активізувалися і з подвійною силою почали розмножуватися та знищувати посіви. При цьому через надзвичайну спеку рослина "закрилася", тому стандартний препарат у формуляції емульсії спрацьовував не найкраще. Виникла потреба у вдосконаленому рішенні. Сінтак – концентрат суспензії. Він забезпечує кращу проникність діючих речовин до рослини і може працювати навіть за високих температур", — пояснив експерт.

Довідка: ALFA Smart Agro – компанія-інноватор, тому не є класичним виробником генеричних препаратів. Адже препарат-генерик – це точна копія оригінального продукту за вмістом діючих речовин. А науковці ALFA Smart Agro розробляють інноваційні пост-патентні продукти, створюючи із відомих діючих речовин нову більш ефективну комбінацію. Для цього проводиться кропітка наукова робота, ретельні дослідження та тестування продуктів.

На розробку та тестування нового препарату науковці ALFA Smart Agro витрачають 2-3 роки.