"Нова пошта" почне збирати вторсировину у відділеннях великих міст

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

У "Новій пошті" запускають збір вторсировини у всіх відділеннях Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та Полтави.

Про це зазначаєтсья у повідомленні на сайті компанії, інформує БІЗНЕС.

"На першому етапі збір вторсировини буде запущено у всіх поштових і вантажних відділеннях Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та Полтави.У 2020 році компанія вивчить досвід масштабування на мільйонники та розгляне можливість подальшого масштабування на всі інші відділення компанії", – наголошується в повідомленні.

При масштабуванні проєкту у НП вирішили залишити 2 бокси: один для макулатури та гофрокартону, і один для всього поліетилену, без розподілу на кольоровий та прозорий.

"Глибше сортування поліетилену здійснюватимуть підрядники, які забирають у нас вторинну сировину. Це зроблено для спрощення процесу сортування, яке здійснюють наші клієнти", - наголошують у компанії.

"Нова Пошта" у квітні-липні цього року провела пілотний проект зі збору упаковки у десяти відділеннях Києва. Клієнти могли залишити коробки й інші пакувальні матеріали в спеціальних боксах для збору вторсировини."Ми збільшили обсяги зібраної макулатури та поліетилену на 153%. За три з половиною місяці в рамках пілотного проекту було зібрано 4561 кг вторинної сировини на десяти відділеннях. Майже 80% всієї зібраної вторсировини - це папір, гофрокартон і паперовий ущільнювач, а 20% - стретч, бульбашкова плівка та пакети", – зазначає директор "Нової Пошти" Олександр Бульба.

Як зазначають у компанії, в "Новій Пошті" налагоджено повний цикл збирання вторсировини - збір відбувається на терміналах і відділеннях, далі вторсировину передають на переробку.

Компанія співпрацює з понад 20 українськими підрядниками. За десять місяців 2019 року "Нова Пошта" зібрала майже 1300 тонн вторсировини, що на 36% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, "Нова пошта" відкриє понад тисячу відділень у 2020 році.