IKEA відтермінувала відкриття першого магазину в Києві

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Шведська група компаній IKEA планує відкрити перший магазин у Києві після запуску електронної комерції, який заплановано на весну 2020 року.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу компанії.

"Для того, щоб якнайшвидше зробити асортимент функціональних товарів IKEA з привабливим дизайном і цінами доступним якомога більшій кількості людей в Україні, компанія вирішила спершу запустити електронну комерцію. Очікувана дата запуску — весна 2020 року. Водночас IKEA підтверджує свою прихильність Україні і планує відкрити перший фізичний магазин у Києві якнайшвидше, після запуску електронної комерції", — поінформували в компанії.

Нагадаємо:

  • Наприкінці 2017 року IKEA оголосила про наміри вийти на український ринок. Це рішення було зумовлене високим попитом на доступні товари і рішення для дому в Україні, а також прагненням компанії змінити на краще повсякденне життя багатьох українців.
  • Відкриття першого в Україні магазину IKEA планувалось на кінець 2019 року.  
  • На початку липня корпорація запустила веб-сайт для українських споживачів і почала кампанію з набору персоналу в Україні.

Довідка: IKEA – найбільша у світі торгова мережа з продажу меблів і товарів для дому. Була створена у Швеції в 1943 році. На сьогодні мережа нараховує 403 магазинів (з урахуванням франшиз) в 49 країнах світу. Загальний обсяг продажів групи в 2018 році становив 34,1 млрд євро.