Клієнтами "Укргазбанку" стали вже 2 млн українців – Дубровін

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Державний "Укргазбанк" останнім часом наростив обсяг клієнтської бази до 2 млн українців. Такі високі темпи нарощування є свідченням того, що "Укргазбанк" забезпечує своїх клієнтів актуальним банківським сервісом та постійно розширює перелік переваг, які вони отримують за користування продуктами банку.

Про це розповів перший заступник голови правління "Укргазбанку" Олександр Дубровін, інформує БІЗНЕС.

"Клієнтів приваблюють створені банком умови обслуговування, найкращі продукти й тарифи, індивідуальний підхід у вирішенні будь-яких питань. Найбільшим попитом серед продуктів банку у наших клієнтів наразі користуються "Екокартка" та депозитна картка "Pro-запас", – зазначив Олександр Дубровін.

Окремим стимулом для українців звернутися до "Укргазбанку" став, зокрема, запущений ним продукт "KEYcard" – унікальна програма лояльності, яка за розрахунки картками банку в мережі партнерів дозволяє повертати "живі" кошти у вигляді манібеку, а не бонуси чи бали, як це пропонується іншими програмами на ринку.

"Ми пропонуємо клієнтам необмежений розмір манібеку за розрахунки в мережі партнерів. Тобто, більше транзакцій протягом місяця – більший розмір манібеку", – сказав банкір.

Нагадаємо, "Укргазбанк" збільшив обсяги кредитування та обслуговування екологічно й енергоефективноорієнтованого малого та середнього бізнесу до більш ніж 70% у структурі портфеля МСБ-клієнтів банку.