UberEats запускає нову опцію для українських ресторанів

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

UberEats пропонує нову послугу, яка дозволяє ресторанам Києва та Львова використовувати своїх кур'єрів або кур'єрів сервісу для доставки замовлень. 

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу компанії. 

Як зазначається, нова послуга доступна з 26 листопада. Раніше сервіс був доступний тільки для ресторанів, які пропонували доставку за допомогою кур'єрів платформи. Тож відсьогодні ресторани можуть вибирати доставку власними кур'єрами або Uber Eats простим перемиканням в додатку, в залежності від того, скільки персоналу є в даний момент і що краще для клієнтів. При цьому вибір кур'єра не впливатиме на вартість доставки замовлення.

Поки що нову угоду з UberEats підписала лише мережа ресторанів у Києві — Pesto Cafe. Загалом сервіс співпрацює з більш ніж 700 ресторанами у двох містах України — Києві та Львові.

"Ми хочемо допомогти якомога більшій кількості ресторанів відкрити свої віртуальні двері і розкрити цінність їх бізнесу за допомогою доставки їжі. Саме тому ми пропонуємо нашу технологію для всіх ресторанів, які хочуть розвивати свій бізнес з Uber Eats... Ми твердо віримо, що це допоможе великим і маленьким ресторанам успішно розвиватися в майбутньому, значно розширюючи вибір для користувачів", — зазначив генеральний директор Uber Eats Україна Ігор Ковальов.

В UberEats очікують, що завдяки запуску нової функції до кінця 2020 року продажі зростуть у два рази.

Нагадаємо:

  • Сервіс UberEats був запущений у Києві 6 лютого 2019 року.
  • У жовтні 2019 року сервіс з доставки їжі з ресторанів UberEats запрацював у Львові.