"Епіцентр" перебудував гіпермаркет у Рівному в інноваційний TЦ

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

"Епіцентр" у Рівному перебудовано з формату гіпермаркет у сучасний торговельний центр, де відділи представлені у форматі shop-in-shop. Там змінилася не тільки вивіска, але й територіальне розміщення відділів, їх площа та система роботи з постачальниками.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу компанії. 

Йдеться про ТЦ на вул. Макарова, 17, який був відкритий ще у 2008 році. 

"Будівельними гіпермаркетами ми були на етапі розбудови мережі "Епіцентр". Після того, як ми ввели додаткові групи товарів, такі як побутова хімія, посуд, текстиль, подарунки, ми перейшли в формат будівельно-господарського гіпермаркету. А після відкриття у грудні 2014 року найбільшого за площею "Епіцентру" на вул. Полярній в Києві (105 тис. кв. м), ми перейшли у формат торговельного центру. Згідно з цим форматом відкриваються все нові та перебудовуються діючі магазини", — зазначає заступник генерального директора з питань роздрібної торгівлі "Епіцентр К" Володимир Гончаров.

Після реконструкції, яка тривала три місяці, у ТЦ "Епіцентр" у Рівне площею понад 23 тис. кв. м було суттєво розширено асортимент декору та домашнього текстилю у галереї "Деко", збільшено вибір рослин та аксесуарів для садівництва у "Garden Центр".

Так, колишній відділ побутової техніки представлений як Центр техніки "ЦЕ ТЕ". Змінилося не тільки його оформлення, але й було суттєво розширено асортимент, з'явилися окремі experience- та бренд-зони. Тут покупець може обрати та протестувати необхідний товар, а також на місці вирішити всі питання, пов'язані з його оплатою, доставкою та додатковим сервісом.

"Центр меблів" у двоповерховому ТЦ "Епіцентр" у Рівному було перебудовано згідно з концепцією "Ідеї та рішення" — з'явилися шоу-руми, створені виключно за допомогою товарів, які продаються в мережі "Епіцентр". Таким чином, покупці можуть оцінити вже готові рішення для вітальні, спальні або кухні та одразу зрозуміти, як ті чи інші меблі будуть виглядати у їх квартирі.

Також після реконструкції у ТЦ з’являться нові магазини. Зокрема, магазин дитячих товарів та одягу "Епік" з великим дитячим майданчиком та Military для прихильників полювання та риболовлі.

Крім того, на площі майже 1 000 кв. м відкрито стоковий спортивний магазин IntersportOutlet. У ньому представлений широкий вибір спортивних товарів (понад 19 тис. артикулів) як для професійних спортсменів, так і поціновувачів активного способу життя.

Серед найбільших відділів торговельного центру "Сантехніка" з окремим салоном плитки та сантехніки (2 450 кв. м), "Деко" (2 000 кв. м), "Вироби з дерева" (1 750 кв. м) та "Гарден центр" з вуличним майданчикам "Садового центру" (1 700 кв. м). Асортимент торговельного центру після реконструкції складає понад 145 тис. артикулів.

Для зручності клієнтів у торговельному центрі була вдосконалена внутрішня навігація та встановлені зручні стільці та лавки всередині ТЦ. Також працює кафе, відділення банку та Центр видачі товарів, замовлених онлайн у партнерському інтернет-магазині 27.ua. Також у ТЦ доступні численні додаткові послуги для покупців, зокрема, форматно-розкрійна дільниця, пересадка рослин, тонування фарб, оверлок та сервісний центр.

Для власників авто облаштовано паркінг на 300 місць.

За даними "Епіцентру", з початку року було перебудовано ще два гіпермаркети мережі – у Луцьку та Ужгороді. Роботи на декількох об'єктах тривають. Крім того, у 2019 році "Епіцентр" відкрив 6 нових торговельних центрів.

Нагадаємо: