У Києві запрацював ще один сервіс доставки їжі

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

У Києві з 11 листопада розпочав роботу сервіс доставки готової їжі з ресторанів Raketa (Дніпро).

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресреліз компанії. 

Зазначається, що у столиці вже розпочали роботу близько 200 піших, вело-, мото- та автокур'єрів Raketa, які здійснюватимуть безкоштовну доставку страв більш ніж із 70 ресторанів, розташованих у центральних районах міста із заявленим часом доставки 60 хвилин. Замовлення здійснюється в мобільному застосунку (доступно для iOS і Android).

Протягом двох-трьох місяців Raketa працюватиме в режимі бета-тестування. За цей час сервіс планує покрити всю територію Києва.

Читайте також:

Glovo тепер везе тобі здорову їжу від Salateira

МакДональдз запускає в Україні сервіс швидкої доставки McDelivery в партнерстві з Glovo

Компанія планує охопити щонайменше 30% ринку замовлень їжі в Україні та розвивати мережу власних кухонь (dark kitchen). Перша з них уже працює в тестовому режимі в районі Бессарабського ринку Києва. В планах – відкрити в столиці 25-30 таких кухонь.

У 2020 році сервіс планує розпочати роботу ще в 15 міст України, після чого розпочнеться покриття всіх міст країни з населенням понад 200 тис. У середньостроковій перспективі список сервісів може бути доповнений доставкою квітів, подарунків тощо.

Нагадаємо:

Довідка: Рaketa – сервіс доставки їжі з ресторанів, який розпочав роботу в Дніпрі з 5 березня 2018 року.  Раніше сервіс Raketa належав компанії Pokupon.