ІКЕA вирішила почекати з відкриттям заводу на Львівщині

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Компанія ІКЕA вирішила поки не відкривати завод з обробки деревини на Львівщині.

Про це повідомив керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис, інформує БІЗНЕС з посиланням на видання Tvoemisto.tv.

"Не відбудеться цього. Я не кажу, що це неможливо в принципі. IKEA буде, але не сьогодні. У неї інші завдання. Український бізнес не готовий стати партнером, — сказав він.

"Компанії світового рівня мають вимоги до партнерів: якість робочого місця, ставлення до працівників. Багато українських компаній навіть не задумувались над тим, що у них запитають, чи їхні працівники добре їдять, чи робочий графік – 8 годин. Якщо нема відповідності вимогам, IKEA каже: ти не можеш бути нашим партнером. Ви собі уявляєте, що відбувається у деревообробній галузі Львівщини? Є галузі, які можна назвати зразковими, але, на жаль, більшість з них із іноземними інвестиціями", — пояснив Матис.

За його словами, ІКЕA зможе прийти на український ринок, якщо він дозріє і буде готовий стати партнером.

Нагадаємо, у 2017 році Львівська ОДА звернулася до представників компанії IKEA з пропозицією відкрити на території Львівщини завод з обробки деревини. Пізніше шведська мережа магазинів меблів та товарів для дому підтвердила наміри зайти на ринок України. Тоді йшлося про відкриття магазину в одному з торговельних центрів Києва. У 2018 році влада області також провела переговори з виробничим підрозділом корпорації.

У липні 2019 року IKEA запустила сайт для України та почала набирати персонал. Відкрити магазин міського формату в Києві планують наприкінці 2019 року.