"Епіцентр" до кінця року відкриє ще 10 магазинів нового формату

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Національна мережа "Епіцентр" до кінця поточного року планує відкрити у 10 містах України інноваційний формат магазинів побутової техніки — Центри техніки "ЦЕ ТЕ".

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу мережі.

Зокрема, у листопаді заплановано відкриття 5 нових Центрів техніки на території колишніх відділів побутової техніки "Епіцентр" у Чернівцях, Івано-Франківську, Одесі, Києві та Дніпрі. Магазини працюватимуть у форматі мережа-у-мережі з широким асортиментом та унікальними пропозиціями для покупців.

Наразі по всій Україні працює вже 9 Центрів техніки "ЦЕ ТЕ" середньою площею 1000 кв. метрів — два у Києві, а також у таких містах, як Буча, Полтава, Херсон, Чернігів, Краматорськ, Луцьк та Ужгород. У планах компанії у грудні презентувати ще як мінімум 5 Центрів техніки  у різних куточках України, перевиконавши таким чином план відкриття 15 магазинів інноваційного формату до кінця 2019 року.

67 03030300000000000333

Перші Центри техніки "ЦЕ ТЕ" було відкрито у березні 2019 року. Як зазначає керівник відділу побутової техніки мережі "Епіцентр" Олександр Величко, завдяки зміні формату, ріст продажів побутової техніки у ТЦ "Епіцентр" випереджає середні показники ринку, а Центри техніки демонструють вдвічі кращу динаміку за ще не переформатовані відділи побутової техніки.

У компанії зазначили, що Центри техніки відрізняються від магазинів старого формату не лише зовнішнім виглядом, були також оптимізовані бізнес-процеси. "Ми змінили асортимент, обладнання, систему освітлення, навігацію та сам принцип організації простору. У торговельних залах ми облаштували окремі experience- та бренд-зони, а серцем Центрів техніки "ЦЕ ТЕ" стала єдина сервісна зона, де покупець може отримати всю необхідну інформацію, оплатити обраний товар, оформити кредит чи розстрочку, замовити додаткові послуги та сервіси", — розповідає Величко.

Також був суттєво розширений осортимент товарів у таких категоріях, як смартфони, цифрова техніка та гаджети, електротранспорт.

"На поточний момент у нас у два рази менше магазинів, ніж у найближчого конкурента, однак за нашими оцінками, системні зміни та злагоджена робота команди призводять до того що, темпи зростання напряму "побутова техніка та електроніка" в мережі "Епіцентр" випереджають аналогічні показники інших мереж. Ми вже є лідерами ринку в деяких категоріях великої побутової, дрібної побутової та кліматичної техніки", — констатує  Величко.

У 2020 році "Епіцентр" планує розширювати мережу Центрів техніки в Україні.

Нагадаємо, на початку вересня 2019 року мережа "Епіцентр К" відкрила 55-й торговельний центр у місті Ковель (Волинська область). Він став шостим торговельним центром, який компанія відкрила у 2019 році.