Kernel і клуб Hoteliero підписали угоду про підтримку гастроподій

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

ТМ "Стожар" компанії Kernel та клуб готельєрів і рестораторів Hoteliero підписали угоду про партнерство з метою сприяння розвитку кулінарної культури в Україні.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу Kernel.

У рамках угоди ТМ "Стожар" підтримає головні профільні події року – конференцію шеф-кухарів Creative Shefs Summit, Національну ресторанну премію Сіль та Ukranian Gastro Show.

"Олія "Стожар" уже обрана тисячами українських кулінарів-аматорів, і ми прагнемо завоювати таку ж довіру серед професіоналів. Участь у подібних профільних заходах дає нам можливість презентувати всі переваги нашого продукту кращим серед кращих у ресторанній справі", – зазначила керівник відділу маркетингу компанії Kernel Інна Тохтарова.

У рамках партнерства кращі шеф-кухарі Європи створюватимуть страви високої кухні на основі традиційного українського продукту – соняшникової олії. У компанії вважають, що олія ТМ "Стожар" ідеально пасує для створення кулінарних шедеврів: технологія обробки SoftColumn дозволяє уникнути спінення та пригорання, а різноманіття смаків Стожар Premium Select — конопляна, кунжутна, гарбузова, горіхова та лляна олія — задовольнить гастрономічні потреби найвибагливіших шефів.

"Creative Shefs Summit і Національна ресторанна премія "Сіль" вже стали традиційними міжнародними подіями в гастро-індустрії. Ми впевнено рухаємося до своєї мети – зробити Україну найбільш гостинною країною в Європі в 2022 році. І будемо раді розділити цю мету разом з надійним партнером ТМ "Стожар". Ми впевнені, що разом з професіоналами будемо і далі підвищувати планку якості високої кухні в Україні", — заявив президент клубу готельєрів та рестораторів Hoteliero Андрій Скіпьян.

Довідка:

КERNEL – найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 15% світового експорту соняшникової олії. Свою продукцію Кернел постачає до понад 80 країн.

Hoteliero – клуб готельєрів і рестораторів, що об’єднує кращі кухні й кухарів України. Це єдиний майданчик, який на системній основі розвиває українську індустрію гостинності, організовуючи профільні події, серед яких Creative Shefs Summit та Національна ресторанна премія Сіль.