За дев`ять місяців "ТАСКОМБАНК" збільшив сукупний дохід на 25%

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

АТ "ТАСКОМБАНК" закінчив III квартал 2019 року із сукупним доходом 335 млн грн, що на 25% перевищує результат банку за аналогічний період минулого року. Чистий прибуток банку за дев`ять місяців поточного року склав 327 млн грн.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу фінустанови.

Зростання прибутку банку обумовлене зростанням його операційного доходу до рівня більш ніж 1,4 млрд грн, в тому числі за рахунок збільшення чистого процентного доходу на 28% до 994 млн грн і чистого комісійного доходу на 47% до 338 млн грн. Частка чистого комісійного доходу в операційному прибутку склала 24%, що перевищило показники за підсумками 9 місяців роботи 2018  року.

Про укріплення ринкових позицій "ТАСКОМБАНКУ" свідчить не лише позитивна динаміка його фінансових показників, алей підтвердження довгострокових кредитних рейтингів банку. ТАСКОМБАНК має найвищі рейтинги за шкалою незалежного рейтингового агентства "Кредит-Рейтинг": кредитний рейтинг ua AAA з прогнозом "стабільний" та рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) — на рівні "5". Найвищу оцінку також отримали випуски іменних процентних незабезпечених облігацій банку (серій F, G. H) на загальну суму 300 млн грн.

"Банк послідовно розвивається в рамках стратегії, що спрямована на надання повного спектру фінансових послуг як юридичним, такі фізичним особам. Ми інвестуємо в сучасні технології та модернізацію дистанційних каналів доступу до своїх продуктів та сервісів. Продовжуємо співпрацю на fintech-ринку та укріплюємо позиції в сфері обслуговування роздрібних клієнтів, малого та середнього бізнесу й корпоративних клієнтів", — наголосив голова правління АТ "ТАСКОМБАНК" Андрій Комаріст.

Довідка: АТ "ТАСКОМБАНК" — універсальний банк, заснований у 1989 році. Нині є одним із перших комерційних банків України, входить в одну з найбільших фінансово-промислових груп — Групу "ТАС". У 2019 році Національний банк України вніс банк до переліку системно важливих фінустанов.

За результатами "Рейтингу надійності банківських депозитів" від РА "Стандарт-Рейтинг" у вересні 2019 року "ТАСКОМБАНК" підтвердив місце в ТОП-3 банків з найвищим із можливих рейтингів надійності депозитів. Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011 р.