Бісквітний комплекс "Рошен" оскаржує виплату пайового внеску в бюджет Борисполя

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

"Бісквітний комплекс "Рошен" подав апеляційну скаргу на рішення Північного апеляційного господарського суду, який зобов'язав компанію доплатити 23,19 млн грн пайового внеску в бюджет міста Бориспіль за будівництво фабрики.

Про це повідомили у пресслужбі компанії, інформує БІЗНЕС з посиланням на LIGA.net.

"Ми будемо оскаржувати рішення суду першої інстанції, оскільки вважаємо, що суд не тільки залишив без уваги і не надав ніякої оцінки доводам Roshen, а й проігнорував практику Європейського суду з захисту "правомірних очікувань" і принципу "гарного управління", — заявили у пресслужбі.

У Roshen вважають безпідставними заяви, що дороги не є інфраструктурою міста, а саме на цьому наполягає в суді Бориспільська влада.

"Суд, в той же час, не взяв до уваги факт того, що будівництво дороги по вул. Героїв Крут було передбачено Генеральним планом Борисполя, а сама дорога передбачена для обслуговування як існуючих, так і майбутніх підприємств на території", — зазначили у компанії.

Нагадаємо, 8 жовтня Господарський суд Київської області зобов'язав "Бісквітний комплекс "Рошен"" доплатити 23,19 млн грн пайового внеску в бюджет міста Бориспіль за будівництво фабрики.