"АрселорМіттал Кривий Ріг" відкрив 11-й склад металопродукції

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" розширює свою дистриб'юторську мережу і відкриває 11-й склад металопродукції в Україні та третій за рахунком у Київському регіоні.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу компанії.

Новий склад дистрибуції у Києві (розташований на Луговій, 9) зручно розташований для постачань до Оболонського та Подільського районів, а також до центральної частини столиці. Планований зворот складе 5–6 тис.тонн на місяць. За необхідності він може бути оперативно збільшений до 8 тис.тонн. Загальна ємність нового майданчика перевищує 10 тис. тонн металопродукції. Її доставку на склад можна вести залізничним транспортом – є під'їзні шляхи. Склад також оснащений двома кранами вантажопідйомністю 10 і 20 тонн.

"Третій майданчик у Київському регіоні знизить навантаження на наші склади у Вишневому і на Дарниці, дозволить прискорити відвантаження та доставку продукції клієнтам у столиці. Перш за все – для об'єктів на правому березі Києва. Сьогодні багатьом компаніям доводиться враховувати великі транспортні потоки у столиці, і ми також прагнемо позбавити наших покупців від тимчасових витрат і незручностей, викликаних великим трафіком у місті", – розповів керівник продажів в Україні АМКР Євгеній Чумаченко.

За даними компанії, на Київський регіон припадає 20% від загального обсягу вжитку продукції компанії на внутрішньому ринку. Він лідирує за обсягами та темпами будівництва в країні. 

"У нього хороші перспективи для розвитку інфраструктури та промислового сектору, не говорячи вже про житлове будівництво. Лише за перші півроку тут побудовано та введено в експлуатацію понад 684 000 квадратних метрів житла. Будівельна галузь залишається для нас ключовим клієнтом, тому розвиток нашої мережі продажів у столичному регіоні є природним і логічним кроком у дистрибуції", – додала заступник генерального директора з маркетингу і збуту "АрселорМіттал Кривий Ріг" Анастасія Татарульєва.

Нагадаємо, 10 жовтня на позачергових зборах акціонери ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" (АМКР) проголосували за виплату дивідендів у розмірі 10,845 млрд грн.