Bolt запустив в Україні службу кур'єрської доставки

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Сервіс таксі Bolt запускає в Україні нову послугу доставки Bolt Delivery. Незабаром послуга буде доступна у всіх містах України, де працює компанія.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу компанії.

Тепер водія Bolt можна буде викликати як кур'єра для доставки по місту невеликих пакетів і вантажу, який поміщується в багажному відділенні автомобіля.

До кінця листопада 2019 року послуга Bolt Delivery буде працювати в тестовому режимі в Києві, а вже з кінця листопада сервіс буде доступний в переліку послуг, які надає компанія Bolt.

Для того, щоб скористатися послугою, клієнту потрібно cкачати додаток Bolt Delivery, дочекатися водія і передати йому пакет і контактний номер телефону одержувача. При цьому розміри вантажу не повинні перевищувати 65х55х40 см.

"Я радий відзначити, що платформа Bolt постійно розвивається і розширюється, пропонуючи клієнтам нові послуги в Україні. Delivery стане ще одним зручним і практичним сервісом. Ми далі працюємо над подальшим розширенням переліку послуг та плануємо запустити перевезення тварин в найближчому майбутньому", – заявив регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

Нагадаємо: