Roshen зобов'язали доплатити 23 млн грн у бюджет Борисполя

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Господарський суд Київської області зобов'язав "Бісквітний комплекс "Рошен"" доплатити 23,19 млн грн пайового внеску в бюджет міста Бориспіль за будівництво фабрики.

Про це йдеться в рішенні Господарського суду Київської області, інформує БІЗНЕС.

Так, суд встановив, що пайовий внесок має становити 10% від кошторису будівництва комплексу, який становив 667,31 млн грн. "Бісквітний комплекс "Рошен"" заплатив лише 30 млн грн.

Тому суд зобов'язав корпорацію Roshen сплатити додатково 23,19 млн грн, оскільки з боргу вирахували вартість прокладення до комплексу інженерних споруд і комунікацій.

Нагадаємо:

Довідка: Корпорація Roshen — один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів. До їх складу входять Київська, Кременчуцька кондитерські фабрики, два виробничих майданчики у Вінницькій області, масло-молочний комбінат "Бершадь молоко" (Вінницька область), а також два виробничих майданчики у Липецькій області (Росія), Клайпедська кондитерська фабрика (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Мережа фірмових магазин Roshen в Україні налічує 50 магазинів в п'яти регіонах України. У першому півріччі 2019 року корпорація Roshen виплатила 1 167 млрд грн податків та зборів до бюджету України.