Агрогігант Corteva Agriscience надаватиме гранти фермерам за просування інновацій

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Компанія Corteva Agriscience (CTVA) оголосила про наміри виділити 500 тис. доларів США для створення грантової програми – Конкурс проєктів з просування позитивного впливу на клімат (Corteva Agriscience Climate Positive Challenge) – для того, щоб стимулювати розвиток сільського господарства з позитивним впливом на клімат.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу компанії. 

Грантову програму планують запустити наступного року з метою винагороди зусиль, які спрямовані на нейтралізацію викидів вуглецю та захист довкілля, водночас підтримуючи ферми та фермерів.

Проєктні гранти передбачають фінансову винагороду фермерам, які вже просувають інноваційні практики з позитивним впливом на клімат, для співпраці з місцевими екологічними спільнотами, університетами, виробниками та іншими учасниками ланцюгу створення цінності сільського господарства, щоб допомогти розширити їхні зусилля за межі їхніх власних полів.

"Ми розуміємо проблеми, з якими стикаються фермери у всьому світі, які стосуються торгівлі, політики та погодних викликів. Ці причини є основними рушіями для цього оголошення, щоб стимулювати тих фермерів, які прагнуть масштабувати свої практики", – зазначив головний виконавчий директор Corteva Agriscience Джим Коллінз.

Вперше він представив концепцію сільського господарства з позитивним впливом на клімат на минулорічній церемонії World Food Prize (світовій премії в галузі продовольства). З того часу компанія провела зустрічі з фермерами та організаціями, які представляли всі ланки сільського господарства та продовольчого виробництва. Ці дискусії дозволили виявити, що саме потрібно для створення безвуглецевого сільського господарства з позитивним впливом на клімат у всьому світі.

"Безсумнівно, у нас є прагнення співпрацювати з метою якнайкращого вирішення найбільших викликів нашого життя. Corteva вже працює над створенням ринкових фінансових стимулів для фермерів. Підрозділ компанії – Granular – співпрацює з Nori, провідним світовим маркетплейсом з утилізації вуглекислого газу. Майданчик поєднує покупців вуглецевих решток з фермерами, які застосовують сталі методи ведення сільського господарства, та забезпечує їм стабільний ринок кредитів, який буде приносити дохід. Це лише початок", – наголосив Коллінз. 

Довідка: Corteva Agriscience – це публічна, глобальна сільськогосподарська компанія, що надає сільгоспвиробникам по всьому світу повний портфель в галузі, що дозволяє їм максимізувати врожай і прибутковість – включаючи деякі з найбільш визнаних брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Granular®, Brevant™ seeds. 

Компанія спеціалізується на виробництві насіння люцерни, ріпаку, кукурудзи, бавовни, рису, сорго, сої, соняшнику та пшениці, випускає засоби захисту рослин і ПО для сільського господарства.

Підрозділи агрогіганта працюють в більш ніж 40 країнах Європи. Corteva володіє понад 10 виробничими потужностями і більш ніж 15 науково-дослідницькими центрами, забезпечуючи роботою понад 3000 людей. 

Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.