Вдвічі швидша доставка: "Нова Пошта" оприлюднила авіатарифи (ОНОВЛЕНО)

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Компанія "Нова Пошта" оприлюднила тарифи на авіадоставку між західними і східними містами України, які почали діяти з 8 жовтня 2019 року. Але пізніше прибрала цю інформацію з офіційного сайту.

ОНОВЛЕНО

Про це повідомляє БІЗНЕС із посиланням на офіційний сайт компанії.

Згідно з інформацією, яка була на сайті НП, з 8 жовтня почали діяти тарифи на авіадоставку між західними і східними містами України. "Відбулась технічна помилка і наразі цю інформацію прибрано з нашого сайту",  — повідомили в "Новій Пошті" виданню Економічна правда.

В прес-службі компанії додали, що інформація, яка була видалена з сайту, не відповідає дійсності.

Раніше повідомлялося, що вартість послуги варіюювалася від 70 грн за пакет до 0,5 кг до 975 грн за відправлення вагою до 30 кг. Для посилок з меншою вагою використовуються проміжні тарифи: 75 грн — до 1 кг, 110 грн— до 2 кг, 200 грн — до 5 кг, 355 грн — до 10 кг, 665 грн — до 20 кг.

Зазначається, що авіадоставка діє для відправки зі Львова, Мукачева, Ужгорода, Дрогобича, Мостиської, Новояворівська, Самбора, Стрия, Червонограда в Дніпро, Запоріжжя, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Маріуполь, Миколаїв, Полтаву, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Харків, Херсон і в зворотному напрямку.

Авіаперевезення здійснюють спільно з київською транспортної авіакомпанією “Елерон”.

Нагадаємо, "Нова Пошта" запустила авіадоставку між містами України в тестовому режимі в серпні 2019 року.

У квітні 2018 року  ЄБРР вирішив надати кредит "Новій Пошті" для будівництва нового сортувального терміналу в Хмельницькому.