Yakaboo відкрив свою першу офлайн-книгарню на Хрещатику

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Сьогодні, 4 жовтня, книжковий інтернет-магазин Yakaboo відкрив першу офлайн-книгарню у центрі Києва.

Як повідомляє БІЗНЕС, книгарня розташована у будівлі Головпоштамту за адресою: вул. Хрещатик, 22. 

"Цікаво, що якраз біля Головпоштампту знаходиться "нульовий кілометр", який символізує початкову точку відліку усіх доріг. Тож знайте: усі дороги ведуть до книг!", — каже керівник відділу маркетингових комунікацій у Yakaboo Катерина Аврамчук.

Відкриття першого офлайн-магазину приурочене до 15-річчя Yakaboo. В асортименті книгарні бестселерів — художня література, сучасна українська проза, іноземна література, путівники, книжки про суспільство, саморозвиток, бізнес, економіку, виховання дітей, психологію, видання для дітей тощо. Також є оригінальна література англійською мовою.

224cf58b df62 429b bbc3 7211402df1ac

Оскільки журнал "Бізнес" спільно з Yakaboo.ua видали книгу "50+ книг, щоб стати успішним в бізнесі", ми не втрималися, аби не знайти її на поличках офлайн-книгарні. Звісно, вона була у розділі "Бізнес. Економіка", поряд з книгами про Ілона Маска.

Якщо тієї чи іншої книги немає на полицях, у залі встановлено монітор з доступом до сайту yakaboo.ua, де всі охочі можуть перевірити наявність книги, більше дізнатися про неї та одразу ж зробити замовлення на місці, за потреби звернувшись до консультантів.

47f32f84 6ac1 4e9f b910 6d483d186707

"Для нас перша офлайн-книгарня — це історія про розвіртуалізацію з нашим клієнтом, сервісність і розвиток ринку, — зазначає генеральний директор Yakaboo Іван Богдан. — Ми бачимо, що зараз в Україні недостатньо книгарень і більшість з них обмежені в асортименті. В основу ж нашої книгарні закладена унікальна бізнес-модель. Унікальність її полягає в тому, що клієнт отримує доступ до багатотисячного асортименту на 37 м². Книгарня бестселерів Yakaboo — це вікно у світ, де клієнт отримує все, що забажає".

"Для нас є цінним те, що наша перша книгарня відкрилась на базі Укрпошти. Ми цінуємо їхню відкритість і бажання змінювати світ та сприяти розвитку книжкового бізнесу", — додав Богдан. 

IMG 3013