У "Космо" розкрили деталі угоди з ProStor

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Бізнесмен, власник мережі з продажу парфумерії та косметики ProStor Вадим Тугай може завершити операцію з купівлі мережі "Космо" до кінця поточного року.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на "НВ Бізнес".

"Угода не закрита. Зараз мережа проходить процедуру due diligence", — розповів генеральний директор мережі "Космо" Георгій Шейко. За його словами, новий власник планує зберегти бренд Космо, а також всю наявну команду компанії. Сторони розраховують укласти договір купівлі-продажу до кінця цього року. Сума угоди не розголошується. 

Конкуренти ProStor і "Космо" не очікують якихось різких змін на ринку у зв`язку з цією угодою. "Угода Космо і Простор не змінить ринок в цілому, зміниться частка ринку. Буде цікаво спостерігати, як зміниться поведінка покупців після цієї угоди, а вона зміниться...Ми не плануємо робити стрімкі дії із завоювання частки ринку за допомогою розширення або покупки. Ми будемо продовжувати рости відповідно до економічної ситуації в країні", — сказав генеральний директор мережі Watsons Томаш Вроблевскі.

Нагадаємо:

  • У 2018 році власники дніпровської мережі Prostor почали переговори про покупку конкурента — мережі Космо. Сума операції оцінювалася в $15 млн. 
  • 19 вересня 2019 року АМКУ надав дозвіл власнику мережі магазинів ProStor Вадиму Тугаю придбати опосередкований контроль над drogerie-рітейлером "Космо". Покупцем виступає не сам Тугай, а його кіпрська компанія Ringside Limited. Після завершення угоди на ринку залишиться тільки троє національних гравців — мережа Eva, Watsons, а також Prostor і Космо.