Власник ProStor купує мережу "Космо"

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл власнику мережі магазинів ProStor Вадиму Тугаю придбати опосередкований контроль над drogerie-рітейлером "Космо".

 Про це йдеться в рішенні АМКУ від 19 вересня, інформує БІЗНЕС з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Так, розглянувши заяву уповноважених представників Вадима Туга і низки кіпрських компаній, регулятор дозволив бізнесмену опосередковане придбання контролю над компанією Giancintoco Holdings Limited (Лімассол, Кіпр). Остання, за даними Єдиного держреєстру, є учасником з часткою 100% в статутному капіталі компанії "Суматра-Лтд", яка розвиває мережу парфумерно-косметичних магазинів "Космо.

Нагадаємо, у 2018 році власники дніпровської мережі Prostor почали переговори про покупку конкурента — мережі Космо. Сума операції оцінювалася в $15 млн. Повідомлялося, що у разі укладання угоди, Prostor посяде друге місце за кількістю торговельних точок в Україні в сегменті магазинів з продажу парфюмерно-косметичної продукції після мережі EVA.

Довідка:  "Суматра-Лтд працює на ринку роздрібної торгівлі парфумерії та косметики України з 1994 року. У 2000 році вона створила національну торговельну мережу товарів для краси, здоров'я і сім'ї "Космо". Станом на вересень 2019 року мережа налічувала 104 торгових точки в 27 містах України зі складом в Броварах Київської області. Чистий збиток компанії в 2018 році скоротився на 24,6% і склав 58,9 млн грн, виручка зросла на 18,5 — до 1,85 млрд грн.