"Київстар" почав набір студентів у Big Data School

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Мобільний оператор "Київстар" почав набір студентів на безкоштовне навчання технологіям з аналізу великих даних і машинного навчання в четверту Big Data School. Кращі студенти отримають запрошення приєднатися до команди "Київстар".

Про це представники оператора повідомили на пресконференції в Києві, інформує БІЗНЕС.

За їх словами, прийом заявок триватиме з 2 по 29 жовтня 2019 року включно, а безпосередньо курс – з 15 по 24 листопада. 

Щоб стати студентом школи, необхідно пройти реєстрацію і направити мотиваційний лист. На його основі організатори відберуть кандидатів, які виконають тестове завдання-онлайн. Після успішного проходження всіх етапів попереднього відбору потенційних студентів школи запросять на особисту співбесіду з організаторами школи. У фіналі до навчання зможуть приєднатися 30 кандидатів.

Менторами курсу будуть:

- сертифікований архітектор, інструктор Big Data Олександра Клевец;

- кандидат технічних наук, розробник методів оптимізації мереж стільникового зв'язку за допомогою нейронних мереж і генетичних алгоритмів Олександр Саєнко;

- викладач "Основ штучного інтелекту" і "Машинного навчання" на факультеті прикладних наук в Українському католицькому університеті Олександр Гурбич;

- експерт в сфері Big Data, старший архітектор однієї з великих ІТ-компаній України Валентин Кропов.

"Одним із пріоритетних напрямів бізнесу "Київстар є створення аналітичних продуктів для наших корпоративних клієнтів. Це можливо завдяки впровадженню нових технологій з обробки великих даних. У сучасному світі об’єми інформації стрімко збільшуються, саме тому наявність експертів у цій галузі є важливим фактором успіху. Головне завдання Big Data School – розвивати молоді таланти у сфері data scientists і ринок України в цілому", – зазначив директор з аналітичних продуктів та сервісів "Київстар" Андрій Желєзняк.

Після навчання студенти підготують курсовий проєкт під кураторством топ-менеджерів "Київстару". Для його реалізації вони отримають реальну бізнес-завдання і отримають доступ до бази неперсоніфікованих і агрегованих даних. Навчання завершиться складанням іспиту і захистом курсового проєкту.

Big Data School існує три роки. За цей час в неї надійшло понад 4,6 тис. заявок. 80 студентів після навчання отримали відповідні сертифікати, 12 випускників приєдналися до команди Big Data-аналітиків "Київстар".