"Наступна Tesla має народитися в UNIT.City": Інноваційний парк Хмельницького починає нову еру розвитку

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Перший в Україні інноваційний парк UNIT.City презентував стратегію свого розвитку на наступний період.

Про це UNIT.City повідомляє на своїй сторінці у Facebook, інформує БІЗНЕС.

"Моя мета — зробити так, щоб у 2025 році, коли буде побудовано 90% UNIT.City, світ цінував Україну вже не за аутсорс, а за високу якість інновацій, стартапів. Я хочу, щоб світ сприймав нашу екосистему як місце, де ідеї виростають у всесвітньо відомі компанії. Де з‘являються мільярдні стартапи-єдинороги. Я хочу, щоб наступна Tesla або iPhone народилися саме тут, в UNIT.City", — наголосив під час презентації новий виконавчий директор UNIT.City Домінік Піоте.

Так, у планах компанії — партнерство з найкращими університетами світу, проведення міжнародних заходів, розміщення 5 венчурних фондів, створення 8 лабораторій і 10 акселераторів.

Інноваційний парк планує розширитися до 206 тис. м² і стати одним із найбільших у Європі. Очікується, що до 2021 року загальна сума інвестицій в UNIT.City сягне 245 млн євро. 

Нагадаємо, 6 вересня у UNIT.City оголосили про початок світової інтеграції в інноваційну екосистему, яку очолив відомий експерт у галузі інновацій з Кремнієвої долини Домінік Піоте.

Довідка: UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні, заснований українським бізнесменом, співінвестором БІЗНЕС 100 Василем Хмельницьким. Це одна з найбільших платформ, яка поєднує в собі інфраструктуру та інноваційну екосистему для ІТ- та технологічних компаній Центральної та Східної Європи.

UNIT.City розташований на 25 га землі всього за 6 км від центру Києва. Інноваційний парк утворює цілий квартал нерухомості різного призначення: офіси, житлові приміщення, інноваційні навчальні заклади, R&D-центри, лабораторії VR і AR, виробничі потужності для 3D-друку та адитивного виробництва. Загальна площа UNIT.City на завершальній стадії сягне близько 860 тисяч м², що створить простір для взаємодії 30 тисяч орендарів, студентів та резидентів.