"Фармак" сприяє відродженню культурної та духовної спадщини України

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

29 вересня відбулося освячення новозбудованого Хресто-Воздвиженського храму, який відбудувала родина Жебрівських та релігійна громада села Немиринці Ружинського району Житомирської області.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу "Фармака".

Церкву в Немиринцях було закладено 12 травня 1826 року, а вже за рік, 27 вересня 1827 року, у новозбудованому храмі відслужили першу службу.

Церква продовжувала діяти навіть під час першої та другої світової війни й революції початку XX століття. Але 1963 року, під час чергового спалаху пропаганди атеїзму радянської влади, церкву в Немиринцях було закрито, а храм пристосували під склад. У 80-ті роки приміщення церкви було зруйновано.

photo 2019 09 30 08 50 35

У жовтні 2015 року за сприяння родини Жебрівських та сільської релігійної громади почалася відбудова церкви. І вже 29 вересня 2019 року пройшла перша служба в стінах оновленого храму. Чин освячення Хресто-Воздвиженського храму та Божественну Літургію провів предстоятель Православної Церкви України Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній у співслужінні єпископату та духівництва.

"Ми знаємо з історії, що багато храмів зазнали руйнування. Проте на наше покоління випала велика честь відновити історичну справедливість і збудувати власними руками цей дім Божий. У храмі ми знаходимо мир у своїй душі, черпаємо невидиму Божественну благодать, в храмі ми отримуємо ті повчання, які лягають в основу нашого духовного життя. Нехай цей чудовий храм як видимий знак Божого благословіння буде воістину чудом Божим у житті громади", – сказав Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній вірянам.

photo 2019 09 30 08 50 42

"Духовне й культурне виховання – це наша основа. Наш стрижень. Наша національна ідентичність. Люди з вірою в серці – великі люди, здатні на великі справи. А ми Українці – велика нація з багатим духовним світом і силою, яка допомагає вистояти в найскладніші часи. Нам усім потрібна віра. Віра в Бога, у сильну незалежну державу. У майбутнє. Віра в нас самих. Люди, а особливо діти, потребують чути Боже слово. Це змінює їхній світогляд на краще. Тому відродження старовинного храму в Немиринцях, на своїй батьківщині, я й моя родина вважаємо важливим завданням. З яким ми, з Божою поміччю, впоралися. І попри те, що я й моя сім’я католики, ми беремо участь у відродженні православного храму, тому що розуміємо важливість і значущість цієї події для православних жителів Ружинського району і всієї православної України", – зазначила голова наглядової ради АТ "Фармак" Філя Жебровська.

Церква була відтворена в первозданному вигляді, за допомогою найновіших будівельних матеріалів та найсучасніших технологій. Архітектор проєкту – Олексій Бреус.

Довідка: "Фармак" – успішна міжнародна фармацевтична компанія, лідер фармацевтичної галузі в Україні. Більша частина прибутку "Фармак" щорічно реінвестується у зростання та розвиток компанії, що дає змогу розширювати європейський бізнес в Україні та зміцнювати позиції на міжнародній арені. 

У портфелі компанії 220 продуктових досьє. Щорічно компанія виводить на ринок до 20 нових препаратів. Продукція АТ "Фармак" експортується до 20 країн світу. За результатами 2018 року "Фармак" входить до трійки лідерів в Узбекистані.

У 2018 році "Фармак" відкрив нове виробництво з виготовлення твердих лікарських засобів. Інвестиції становили 20 млн євро. Після запуску нової дільниці з випуску твердих лікарських форм виробнича потужність АТ "Фармак" подвоїться та сягне 3 млрд одиниць продукції ТЛФ на рік. Також завдяки збільшенню виробництва створено майже 100 нових робочих місць.

У компанії працюють більш ніж 2600 осіб. Понад 80% управлінських вакансій закриваються власними кандидатами.