Великий виробник круп в Україні змінює юрисдикцію

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Рада директорів групи компаній Cereal Planet, один з провідних виробників круп в Україні, схвалила рішення змінити місце реєстрації з Кіпру на Польщу.

Відповідне рішення акціонери ухвалили на позачергових зборах 12 серпня, інформує БІЗНЕС з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що зараз Cereal Planet проходить процес реєстрації у відповідних органах Польщі. У планах зареєструвати в Варшаві холдингову компанію групи під назвою "Cereal Planet SA".

Читайте також: Чи така страшна реєстрація бізнесу в Україні, як її малюють?

Нагадаємо, 24 вересня ЗМІ повідомили, що тютюновий гігант British American Tobacco (BAT) з 2020 року переносить регіональний центр з Києва до Румунії, а український офіс буде включений в інший регіон.

Довідка: Cereal Planet випускає вагові крупи для B2B під ТМ "ОЛІМП" – чотири лінійки продукції: "Булгур", "Рідлана", "Майфайна", "Златокосіца", під ТМ "Люба ферма" – суміші для тварин. Експортує крупи більш ніж в 30 країн світу.

Cereal Planet займає до 10% українського ринку круп. Щомісячний обсяг виробництва " – 4,5-5 тис. т. За підсумками 2018 року компанія отримала 162 тис. євро чистого прибутку.