Про ремонт без турбот

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Вперше на ринку — квартири з ремонтом на вибір

Бути законодавцями і задавати тренди — звична справа для будівельної компанії "Інтергал-Буд". Кілька років тому забудовник першим на ринку запропонував своїм покупцям квартири з ремонтом. Переваги цієї опції настільки очевидні, що наразі "Інтергал-Буд" 50% квартир продає "під ключ" з якісним ремонтом.

Далі — більше. Зараз забудовник пропонує новий підхід і більш широкий вибір стилів ремонту. Тепер можна обрати один з трьох варіантів — мінімалізм, сучасна класика та скандинавський стиль.

Квартири в таких стильових рішеннях найбільш популярні і затребувані серед сучасних українців. Їх бажання і втіллили у життя дизайнери компанії. Також за бажанням замовника в квартирах встановлять меблі для кухні, підберуть меблі для кімнат та навіть штори з аксесуарами. Все — в одному стильовому рішенні і високої якості. Таким чином, в’їхати в квартиру своєї мрії, жити в ній і ні про що не турбуватися можна буде вже з першого дня.

Важливо, що вартість квартир з дизайнерським ремонтом від "Інтергал-Буд" традиційно буде доступнішою, ніж вартість такого ремонту, якщо його робити самостійно. Економія складає 30-40%.

ВИ МОЖЕТЕ ОБРАТИ ОДИН З ТРЬОХ ВАРІАНТІВ РЕМОНТУ — МІНІМАЛІЗМ, СУЧАСНА КЛАСИКА ТА СКАНДИНАВСЬКИЙ СТИЛЬ

Окрім того, квартири з ремонтом продаються цілими поверхами, і власник житиме в тиші та спокої з першого дня. Ще однією перевагою є те, що таке житло можна здавати в оренду і одразу отримувати стабільний дохід. Стильні квартири доступні в таких столичних житлових комплексах, як "Причал 8", "Голосіївський", "Традиція", "Нивки-парк", "Озерний гай Гатне", "Теремки", "Сирецькі сади", "Академ-квартал". Демонстраційний шоу-рум обладнають у ЖК "Причал 8" вже у листопаді цього року.