У Львові запрацював перший коворкінг від мережі Platforma

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

У приміщенні львівського FuturaHub відбулося офіційне відкриття першого Coworking Platforma. До цього коворкінги компанії працювали лише у Києві.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу FuturaHub.

Нова локація площею майже 3 тис. квадратних метрів займає два поверхи триповерхової споруди Futura Hub та може розмістити до 500 резидентів. Коворкінг включає: 1 великий лекторій, 10 переговорних кімнат, 6 скайп-кімнат, 4 лаундж-зони, 1 open space та приватні офіси. 

"Ми безмежно раді, що нарешті відкрили локацію у Львові.  Це неймовірно креативне місто з дуже потужною творчою та IT-спільнотою. Сподіваємося, що якомога більше талановитих людей зберуться під дахом CoworkingPlatforma – а ми сприятимемо їм у досягненні нових успіхів і розбудові позитивного бренду Львова. Зважаючи інтерес місцевих підприємців і митців до коворкінгів і на темпи розвитку бізнесу у Львові, не виключаємо, що до кінця наступного року тут ми відкриємо тут ще інші локації, і загальна площа наших гнучких офісів у Львові може сягнути 20,000 м2", – говорить підприємець, інвестор і співзасновник CoworkingPlatforma Офер Керцнер. 

Інший співзасновник CoworkingPlatforma Рафаель Юха зауважив, що основним завданням команди при відкритті львівського коворкінгу була співпраця з місцевими представниками бізнесу, стартапами і творчими людьми, і підтримка культури MadeinUkraine.

"Ми хочемо, щоб 100% площі цього коворкінгу зайняли місцеві компанії, які будуть створювати продукти у сфері технологій, моди, мистецтва тощо. Наша мрія – це щоб наші резиденти-львів’яни, приходячи в CoworkingPlatforma, щодня вигадували нові проєкти та ідеї, які будуть коштувати мільярди доларів. А ми їх у цьому будемо підтримувати. І це наше прагнення вже знайшло позитивний відгук у львів’ян – ще до офіційного відкриття нашими резидентами встигли стати більше 100 осіб", – сказав він.

CoworkingPlatforma у Львові став третьою локацією компанії. На черзі – відкриття двох нових коворкінгів у Києві, а також запуск в Одесі, Харкові та Дніпрі. Протягом наступних кількох років компанія також планує відкрити мережі гнучких офісів у всіх українських містах-мільйонниках і вийти на міжнародний ринок, почавши роботу в сусідніх країнах.

Довідка: CoworkingPlatforma – це не типовий офіс, а робочий простір з власною екосистемою, ціль якого – розвиток малого і середнього бізнесу, IT-галузі, творчих команд і особистостей та представників інших сфер. Мережа коворкінгів компанії є найбільшою в Україні і однією з найбільших у Східній Європі.