Корпорація Roshen відкрила першу кав`ярню

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Кондитерська корпорація Roshen п`ятого президента Петра Порошенка на початку вересня відкрила першу кав'ярню, в якій відвідувачам пропонують гарячі напої та іспанські чуроси.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на LIGA.net.

Зазначається, що кав'ярня має назву Nice On Cafe. Її відкрили на базі першого фірмового магазину корпорації поблизу Київської фабрики "Рошен" на Проспекті Науки.

Інвестиції у проєкт, а також плани розвитку цього напрямку в корпорації поки не розголошують. 

Раніше президент Roshen В'ячеслав Москалевський заявляв про намір зробити з магазинів кафе-кондитерські, але від цієї ідеї згодом відмовився, заявивши, що це не його історія.

Нагадаємо:

Довідка: Корпорація Roshen — один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів. До їх складу входять Київська, Кременчуцька кондитерські фабрики, два виробничих майданчики у Вінницькій області, масло-молочний комбінат "Бершадь молоко" (Вінницька область), а також два виробничих майданчики у Липецькій області (Росія), Клайпедська кондитерська фабрика (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Мережа фірмових магазин Roshen в Україні налічує 50 магазинів в п'яти регіонах України. У першому півріччі 2019 року корпорація Roshen виплатила 1 167 млрд грн податків та зборів до бюджету України.