Укргазбанк увійшов до ТОП-20 "Найуспішніших українських брендів"

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Укргазбанк став єдиним українським банком, що увійшов до ТОП-20 "Найуспішніших українських брендів" за рейтингом журналу "ВЛАСТЬ ДЕНЕГ".

Експерти рейтингу відзначили стрімкий розвиток Банку після обрання ним стратегії GreenBanking, про що нині свідчить статус лідера у підтримці екологічно-чистих проектів.

Так, ЕКОбанк першим у країні почав впроваджувати ЕКОстандарти у виробництво, транспорт, енергетику та повсякденне життя, і наразі фінансування "зелених" проєктів сягає понад 30% загального кредитного портфелю Банку.  

Цього року Укргазбанк став першим українським банком, який здобув перемогу в номінації "Кращий банк з питань сталого фінансування в Центральній і Східній Європі" рейтингу Awardforexcellence, складеного авторитетним фінансовим виданням Euromoney. Церемонія нагородження за участі голови правління Укргазбанку Кирила Шевченка відбулася 10 липня в Лондоні.

Крім того, експерти рейтингу відзначили, що нині Укргазбанк – це надійний та динамічний банк, що входить до п’ятірки найбільших банків України за обсягом активів, а також лідер за приростом депозитного портфелю. А отже, клієнти довіряють Укргазбанку, а банк, в свою чергу, пропонує найвигідніші процентні ставки та якісні умови надання банківських послуг.