"Епіцентр К" отримав європейське фінансування для розвитку аграрного бізнесу

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Австрійський банк Raiffeisen Bank International AG профінансує збільшення автопарку аграрного напрямку групи компаній "Епіцентр К".

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу групи компаній.

У межах довгострокової співпраці Raiffeisen Bank International AG (Австрія) з ТОВ "Епіцентр К" австрійський банк відкрив кредитну лінію строком на п’ять років для збільшення автопарку аграрного напрямку української компанії.

Залучені кошти будуть спрямовані на придбання 100 сучасних автомобільних зерновозів-напівпричепів від відомого німецького виробника Schmitz Cargobull (Німеччина) та покращення операційної ефективності.

3 Schmitz

 Особливість угоди в тому, що страхове покриття за кредитною лінією здійснюватиметься Німецькою експортною гарантією, виданою експортною кредитною агенцією Euler Hermes Aktiengesellschaft. Відсоткова ставка за кредитною лінією встановлена на рівні шестимісячної ставки EURIBOR плюс маржа. Юридичним радником "Епіцентр К" у залученні міжнародного фінансування виступила юридична компанія AEQUO.

"Продовження співробітництва з нашими довгостроковими партнерами Euler Hermes та Reiffeisen Bank International є черговим підтвердженням надійності "Епіцентр К" як сумлінного позичальника, з яким співпрацюють найкращі європейські фінансові установи, а також наших планів щодо подальшого розвитку та розбудови аграрного сектору в Україні", — зазначає генеральний директор ТОВ "Епіцентр К" Петро Михайлишин.

Перші двадцять одиниць зерновозів Schmitz в рамках цієї угоди були розмитнені в серпні, в повному обсязі контракт буде виконано до кінця 2019 року.

За словами керівника аграрного напрямку групи компаній "Епіцентр К" Василя Мороза, стратегія зі збільшення чисельності власного автопарку зерновозів пов'язана з потребою пришвидшувати логістику: з поля до елеваторів та з елеваторів у порти.

"Альтернатива у виборі виду транспорту дасть нам ще більшу оперативність в роботі та гарантує своєчасне виконання експортних контрактів. Наявність такої техніки дозволить швидше обслуговувати покупців, адже сучасні автомобілі-зерновози мають чимало переваг у порівнянні з залізницею. При конкурентних тарифах на перевезення вони мобільніші, зручніші й оснащені сучасним устаткуванням", — підкреслює Василь Мороз.

Довідка: З 2016 року сільськогосподарська діяльність є одним з важливих та перспективних напрямків "Епіцентр К". Аграрний напрямок групи компаній "Епіцентр К" обробляє 120 тис. га на Вінниччині, Хмельниччині, Тернопільщині, Черкащині та Київщині. До його складу входить 20 тваринницьких ферм та 6 елеваторів. Після завершення реконструкції діючих зерносховищ та будівництва нових елеваторів потужності компанії зі зберігання зерна виростуть до 1 млн т.