"Ерідон" дозволили придбати ще дві агрокомпанії

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл групі компанії "Ерідон" на придбання часток у статутному капіталі аграрних компаній "Ойлтранстермінал" і "Грант-Н".

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на сайт АМКУ.

"Надано дозвіл компанії "Ерідон" на придбання часток у статутному капіталі "Ойлтранстермінал" (м.Миколаїв) і "ГРАНТ-Н" (м.Миколаїв), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства", — йдеться в повідомленні.

Згідно з даними Опендатабот, засновником "Ойлтранстермінал" є ТОВ "Кернел-Трейд", а бенефіціарами "Грант-Н" — співвласники "СП "Південна Аграрно – Експортна Компанія" (ПAEK) Юрій Кормишкін і Ростислав Данильченко.

Нагадаємо:

  • У червні 2018 року АМКУ дозволив підприємству "Евросіт", яке входить до групи компаній "Ерідон", придбати три агрокомпанії: агрофірму "Іскра" (Черкаська обл.), "Соєва Сфера" (Київська обл.) і  племзавод "Яненківський" (Київська обл.).
  • У жовтні 2018 року "Ерідон" отримав дозвіл на придбання двох аграрних компаній, що належать "СП "Південна Аграрно – Експортна Компанія": ТОВ "Екотранс" і ТОВ "Артем Агро".

Довідка:

"Ерідон" — група компаній, яка спеціалізується на дистрибуції засобів захисту рослин, насіння, основних добрив і добрив для позакореневого підживлення. Земельний банк — 39 тис. га. Власником групи є Сергій Кролевець.