"ДТЕК Нафтогаз" створив міжнародну експертну раду

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

"ДТЕК Нафтогаз" у рамках системи технологічного розвитку створив Експертну раду з провідних міжнародних спеціалістів, яка сприятиме підвищенню ефективності технологічних та бізнес-процесів компанії.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу компанії.

До складу Експертної ради увійшли міжнародні спеціалісти у галузі геології, буріння та капітального ремонту свердловин, видобутку вуглеводнів та інфраструктурних проектів, промислової безпеки та екології, інноваційних технологій та діджиталізації.

Також у роботі ради візьмуть участь внутрішні експерти – співробітники "ДТЕК Нафтогаз", які мають значний досвід у нафтогазовому секторі та добре знайомі зі специфікою родовищ компанії.

"Експерта рада буде допомагати нашій команді аналізувати складні технологічні і геологічні питання, впроваджувати кращі світові практики в Україні та збільшувати обсяги видобутку газу", – зазначили в компанії.  

Довідка: "ДТЕК Нафтогаз" – найбільша в Україні приватна газовидобувна компанія. У 2018 року компанія видобула рекордні для українського приватного газовидобутку 1,65 млрд кубометрів природного газу.

До складу "ДТЕК Нафтогаз" входять підприємства "Нафтогазвидобування" і "Нафтогазрозробка", які займаються розвідкою і видобутком вуглеводнів в Полтавській і Харківській областях.