Василь Хмельницький запускає у Харкові IT-школу, де немає викладачів

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Інвестиційна група UFuture відкриває у Харкові IT-школу UNIT Factory.

Про це повідомив засновник інвестиційної групи UFuture, учасник платформи БІЗНЕС100 Василь Хмельницький на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, студенти цього навчального закладу будуть навчатися за програмою Ucode, яку розробили спеціалісти UNIT Factory разом з фахівцями Харківського політехнічного університету.

"Що таке UNIT Factory? Це навчальний заклад. Але дуже незвичний для нас. По-перше, в цій IT-школі немає викладачів. Все дуже комп’ютеризовано, як і має бути в програмістському середовищі?, – написав бізнесмен.

Школа являє собою openspace з високоякісною технікою та зручним робочим місцем. Тут студенти отримують так зване Peer-to-Peer навчання, яке набуває популярності в світі. Відбір до навчального закладу триватиме цілий місяць. "І хто вступив або ні – вирішує комп’ютерний алгоритм. Йому не важливо, якої ви статі, якої зовнішності, і його не можна підкупити", – наголосив Хмельницький.

Він додав, що у Києві вже понад 1000 студентів навчаються за цією системою і вже оцінили її переваги. "Багато студентів київських технічних вишів говорять, що тут за 6 місяців вони навчилися більшому, ніж у державному закладі за 2 роки. Ми удосконали навчальну програму під виклики ринку, це наша унікальна розробка Ucode", – резюмував засновник групи UFuture.

Зареєструватися до школи можна тут: https://unitfactory.net.

 

Нагадаємо:

Довідка:

UFuture — інвестиційна група, яка об’єднує компанії та соціальні проєкти українського підприємця Василя Хмельницького. До складу UFuture входять девелоперська компанія UDP, що спеціалізується на великих інфраструктурних проєктах, міжнародний аеропорт "Київ" ім. І. Сікорського, національний оператор зовнішньої реклами "РТМ-Україна", індустріальний парк "Біла Церква". Група також розвиває інноваційні бізнеси, такі як UDP Renewables, фармацевтична компанія Biopharma, інноваційні парки UNIT.City та LvivTech.City. UFuture підтримує соціальні проєкти в галузі освіти та економіки, серед яких Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), Школа малого та середнього підприємництва, інноваційна школа програмування UNIT Factory, Lean Institute Ukraine та інші.