UDP Renewables ввела в експлуатацію СЕС "Скіфія-Солар-2" вартістю 21,58 млн євро

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Компанія UDP Renewables, що входить до складу інвестиційної групи UFuture, ввела в промислову експлуатацію нову сонячну електростанцію "Скіфія-Солар-2" у Мелітополі (Запорізька область) потужністю 33 МВт. 

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу компанії. 

"UFuture та UDP Renewables продовжують послідовно реалізовувати економічний потенціал південного регіону України, втілюючи довгострокову енергетичну стратегію. Наразі частка відновлюваних джерел енергії в енергоміксі нашої країни складає лише близько 3%, але ми докладаємо спільних зусиль, щоб це змінити. Наша мета до кінця 2019 року – понад 160 МВт загальної виробничої потужності", – наголосив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

СЕС "Скіфія-Солар-2" із піковою потужністю 33,1 МВт займає площу 50 га та обладнана понад 91 000 сонячними панелями компанії JA Solar. Станція вироблятиме майже 42 000 МВт∙год на рік. Цього достатньо, щоб забезпечити електроенергією 13 300 домогосподарств.

"Скіфія-Солар-2" – це високотехнологічний об’єкт, який є другою чергою нашого найбільшого проєкту "Скіфія-Солар”, реалізацію якого розпочали у 2018 році. При будівництві станції ми традиційно співпрацювали з українськими виробниками обладнання та послуг, вартість яких склала 288,5 млн грн. В ході будівництва та експлуатації об’єкту на різних етапах було створено 315 робочих місць", – зазначив керівний партнер компанії UDP Renewables Сергій Євтушенко.

До проєкту залучили 21,58 млн євро інвестицій. Потужність двох черг Скіфії – 46 МВт, а загальна сума інвестицій у дві черги – 31,68 млн євро. Запуск "Скіфія-Солар-2" замість електростанцій, що працюють на вугіллі, дозволить запобігти викидам в атмосферу 51 тис. тонн вуглекислого газу на рік. Генеральним підрядником будівництва виступила компанія KNESS, а фінансовим партнером – "Ощадбанк".

Нагадаємо, на початку червня компанія UDP Renewables уклала угоду з ACCIONA про будівництво двох сонячних електростанцій (СЕС) в Одеській області, залучивши 30,6 млн євро інвестицій.

Довідка:

UDP Renewables – інвестиційно-девелоперська компанія в галузі відновлюваної енергетики. Диверсифікуючи ресурси та розміщення своїх об’єктів, UDP Renewables планує вже до 2022 року стати одним із найбільших виробників чистої енергії в Україні з загальною потужністю електростанцій понад 300 МВт.

UDP Renewables входить до складу інвестиційної групи UFuture, яка об’єднує компанії та соціальні проєкти українського підприємця Василя Хмельницького та сформувала портфель активів у багатьох сферах – від нерухомості, інфраструктури та промисловості до інноваційних парків, відновлюваної енергетики та фармацевтики.