Група "ТАС" інвестувала $3 млн у фінтех-стартап MyCredit

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Фінансова група "ТАС" надала FinTech-стартапу MyCredit інвестиції в розмірі $3 млн.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу Групи.

Інвестиції, які надаються в рамках раунду А (коли інвестування проєкту відбувається на етапі виходу на ринок, організації серійного виробництва, найму повноцінної команди. У даному випадку, фінансування починається, зазвичай, з суми від $ 500 тис., — ред.), будуть спрямовані на залучення нових клієнтів сервісу, приріст кредитного портфелю й подальшу розробку продукту.

Зазначається, що внаслідок цієї угоди оцінка компанії MyCredit перевищила $20 млн.

У "ТАС" розглядають інвестиції у стартап як взаємовигідне партнерство. Це відповідає стратегії розвитку фінансового сектора Групи. "В умовах жорсткої ринкової конкуренції MyCredit демонструє вражаючий ріст і високу якість кредитного портфелю. Інвестиція доповнює портфель Групи "ТАС" у фінансовому секторі, який, зокрема, включає ТАСКОМБАНК, UniversalBank, процесинговий центр "ТАС ЛІНК",  оператора споживчих кредитів "КредитМаркет" і лізингову компанію "УЛФ Фінанс", — зазначив директор з інвестицій Групи "ТАС" Антон Кернасовський.

СЕО компанії MyCredit Дмитро Стензя зауважив, що компанія також розглядає угоду з "ТАС" як стратегічне партнерство. "Ми довго підбирали не просто фінансового інвестора, а "смарт-мані", який зможе посилити нашу експертизу в фінансовому секторі, а також має досвід зростання в конкурентних ринках", — сказав він. 

Довідка:

MyCredit — сервіс швидкого кредитування, що надає гроші на карту в режимі онлайн. Проект був запущений в 2016 році і за три роки увійшов до трійки лідерів ринку онлайн-кредитування України. За час роботи послугами компанії скористалися понад 500 тисяч клієнтів.

Група "ТАС" працює на фінансовому ринку України з 1998 року і є однією з найбільших інвестиційних фінансово-промислових груп.