В "Метро Кеш енд Керрі Україна" —  новий гендиректор

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Генеральним директором ТОВ "Метро Кеш енд Керрі Україна" (Metro C&C) призначений Тіно Цайске, який раніше обіймав посаду глобального директора з управління талантами і підбору персоналу Metro AG (головний офіс — Дюссельдорф, Німеччина).

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу рітейлера.

Зазначається, що Цайске приступить до виконання обов`язків з 1 жовтня 2019 року або раніше, в залежності від термінів отримання дозволу на працевлаштування.

Кадрові зміни у компанії пояснили тим, що Олів'є Лангле, який обіймав посаду гендиректора "Метро Кеш енд Керрі Україна" з квітня 2019 року, отримав призначення на аналогічну посаду в Makro Cash & Carry (Чехія) в межах Metro AG.

"З 1 жовтня 2019 року Олів'є буде повністю відповідати за діяльність "Makro Чехія", — зазначає рітейлер.

Довідка: "Метро Кеш енд Керрі Україна" заснована в 2003 році, входить до складу однієї з провідних міжнародних торгових компаній Metro Group.

Українська компанія представлена 23 ТЦ Metro в найбільших містах — Києві, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Львові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Кривому Розі, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові, Одесі та Миколаєві, а також двома магазинами оптової торгівлі "Бери-Вези" в Тернополі та Луцьку.

Обсяг продажів компанії за підсумками 2017/2018 фінансового року (жовтень 2017 - вересень 2018) склав 523 млн євро.