Інна Харченко призначена партнером компанії Boyden Global Executive Search

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Провідна міжнародна компанія з підбору управлінського персоналу Boyden Global Executive Search, зі штаб-квартирою в Нью-Йорку (США) і 65 офісами в 45 країнах світу, повідомляє про призначення Інни Харченко на посаду партнера.

 Про це інформує БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу компанії.

Інна Харченко стала частиною команди Boyden в Україні в 2017 в якості старшого консультанта, з 15 липня 2019 року призначена на посаду партнера київського офісу. Вона є керівником практики з HR, PR і фінансових вакансій.

Інна Харченко має 14-річний досвід роботи в сфері Executive Search і рекрутменту. За її плечима успішна кар'єра на керівних посадах в міжнародних компаніях з підбору персоналу і у власному рекрутинговом бізнесі. За свою професійну кар'єру Інна успішно виконала понад 150 проектів з підбору персоналу. Вона закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю "Управління міжнародним бізнесом" у 2003 році.

"Я вітаю Інну з цим призначенням. Вона заслужила у наших клієнтів репутацію надійного і довіреного радника. За час нашої спільної роботи з Інною я отримував безліч позитивних відгуків і рекомендаційних листів від клієнтів і керуючих партнерів Boyden з інших країн. Радий, що Інна в нашій команді", –  прокоментував це призначення керуючий партнер Boyden Україна Олексій Долгих.

Довідка: Компанія Boyden спеціалізується на підборі управлінського персоналу і формуванні управлінських команд. Компанія була заснована в 1946 році і є найпершою Executive Search компанією, яка дала початок розвитку цілої індустрії. Boyden – це команда досвідчених консультантів в 65 офісах в 40 країнах і штаб-квартирою у Нью-Йорку (США).

Компанія Boyden відкрила офіс в Україні в 2016 році. Boyden Україна – це одна з найдосвідченіших команд консультантів в країні. У Київському офісі працює 9 співробітників, включаючи чотирьох партнерів і старших консультантів, чий сукупний досвід в сфері підбору персоналу складає понад 60 років.