Європейський "єдиноріг" відкриває офіс в Україні

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Європейська платформа для замовлення поїздок Bolt відкриває офіс у київському інноваційному парку UNIT.City бізнесмена, співінвестора БІЗНЕС 100 Василя Хмельницького.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу компанії.

Зазначається, що в київському офісі працюватимуть 50 співробітників. 

Bolt також планує створити у Києві власний R&D-центр. Набір розробників планується розпочати до кінця поточного року. "Те, що один зі 160 європейських "єдинорогів" вирішив відкрити свій офіс, а також центр досліджень й розробок в UNIT.City однозначно посилить як інноваційний парк, так і стартап-екосистему усього Києва", – зазначив СЕО та керуючий партнер UNIT.City Макс Яковер.

Суму інвестицій у новий центр в компанії поки не розголошують.

Нагадаємо, у травні 2019 року Bolt в Україні заявила, що відмовляється від співпраці з власниками автомобілів на іноземній реєстрації.

Довідка: Компанія Bolt – провідна європейська платформа для замовлення поїздок, заснована Маркусом Віллігом в 2013 році. Її інвестори – транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, китайський конгломерат Didi Chuxing, європейський фонд Korelya Capital і співзасновник британської служби грошових переказів TransferWise Таавет Хінрікус.

Bolt має 25 млн клієнтів у більш ніж 30 країнах світу. Капіталізація компанії перевищує $1 млрд.