Привіт, майбутнє! Як сучасні технології підвищують якість найму

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Колись Nokia 3310 вважали сучасним телефоном. Так ось, співбесіди в офісі — це та сама Nokia 3310, начебто ще функціонує, та і позбутися не так просто, але всі вже розуміють, що річ ця в минулому. Сучасне рішення — це відеоспівбесіда, і в Україні вже є спеціальний сервіс для цього.

CVpoolце digital-платформа, яка полегшить вашу роботу під час пошуку співробітників. Завдяки програмі Ви дивитесь відеоспівбесіди кандидатів, обираючи кращих. Таке рішення вже давно поширено серед компаній-гігантів, як Google та Apple, і саме час запроваджувати його в Україні.

Майбутнє прийшло! Приєднуйтесь

Звичайне резюме дає лише 7% інформації про кандидата. Решту 93% можна отримати за допомогою відеоспівбесіди.

Використовуючи CVpool, рекрутер створює вакансію у своєму профілі та складає список питань для кандидата, до яких неможливо підготуватися заздалегідь. Після цього посилання на відеоспівбесіду надсилається до потенційного працівника. Коли кандидат закінчить відповідати на питання, шансу перезаписати відео у нього не буде, а рекрутер отримає доступ до запису у своєму кабінеті на платформі.

Всі інтерв'ю і дані кандидатів зберігаються в особистій бібліотеці аккаунта. Рекрутер може передивлятися запис необмежену кількість разів, промотувати, ставити на паузу або вимикати. Так він зможе краще зрозуміти, кого запросити до наступного етапу — особистого спілкування.

Крім того, CVpool дозволяє оцінювати, коментувати і ставити бали кожному кандидату. Ділитися і переглядати інтерв'ю з колегами, які зацікавлені у пошуку. Зберігати дані і в будь-який момент переглянути інтерв'ю, якщо для кандидата звільниться місце в компанії. Якщо вам важливо економити час і при цьому зберегти якість, то з відеоспівбесідою Ви отримуєте до двох разів менше рутини пов'язаної з процесом найму, до трьох разів вище якість відбору кандидатів і до чотирьох разів вище продуктивність та швидкість закриття вакансії.

Відеоспівбесіда заощаджує до 50% часу на пошук співробітника, зменшує витрати на рекрутинг до 30% і найприємніше, що ефективність найму до 75% вище, ніж при звичайній співбесіді. Спеціаліст з підбору персоналу економить в середньому 45-60 хвилин свого часу на кожному кандидаті при роботі з відеоспівбесідою порівняно з класичним підходом.

Зрештою, використовуючи CVpool, Ваша компанія одразу отримує додаткову перевагу в очах кандидата. Перш за все, тому що для нього це новий досвід. Сучасні технології мало кого залишать байдужими. Друге, такий інструмент зберігає час кандидата, який було б витрачено на дорогу, очікування або перенесення зустрічей.

Офіційно платформу буде представлено на конференції HR Days, що пройде 30-31 липня у Києві. Там можна буде познайомитись і поспілкуватись з представниками компанії та отримати відповіді на будь-які питання.

А доти платформа працює в тестовому режимі — доступ до неї надається безкоштовно. Реєструйся, тестуй та економ свій час вже зараз! https://www.cvpool.com.ua/