IKEA запустила сайт для українських споживачів

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Шведська група компаній IKEA, яка є найбільшим у світі продавцем меблів і товарів для дому, запустила веб-сайт для українських споживачів і почала кампанію з набору персоналу в Україні.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на прес-службу компанії.

"Як наступний крок плану свого розвитку в Україні, IKEA рада оголосити про запуск веб-сайту для українських споживачів. Крім цього, компанія почала набір персоналу (близько 100 працівників) для свого першого магазину міського формату в Києві",  –  повідомили в компанії.

Відкриття магазину міського формату IKEA в українській столиці заплановано на кінець 2019 року. "У своєму першому магазині компанія запропонує українським покупцям широкий асортимент із понад 6 тисяч доступних товарів привабливого дизайну, а також перелік послуг і рішень для дому", – додали в IKEA.

Довідка: IKEA – найбільша у світі торгова мережа з продажу меблів і товарів для дому. Була створена у Швеції в 1943 році. На сьогодні мережа нараховує 403 магазинів (з урахуванням франшиз) в 49 країнах світу. Загальний обсяг продажів групи в 2018 році становив 34,1 млрд євро.