Bosch в Україні показала зростання в усіх бізнес-секторах

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

У 2018 році усі напрями бізнес-секторів компанії Bosch в Україні продемонстрували позитивну динаміку розвитку – річний приріст склав майже 19% у порівнянні з попереднім  роком.

Про це БІЗНЕСу повідомили в компанії Bosch.

Зокрема, сектор Мобільні рішення (MobilitySolutions), який представлений підрозділом Автомобільні запчастини та Обладнання (AutomotiveAftermarket) завершив минулий рік із 8%-м зростанням. Наразі приблизно 4,5 тис. станцій технічного обслуговування в Україні беруть участь у програмі лояльності Bosch "eXtra".

Мережа "Bosch АвтоСервіс" залишається найбільшою незалежною мережею станцій технічного обслуговування автомобілів в Україні. На сьогодні вона об’єднує 108 станцій, які представляють концепції Bosch у сфері Сервісу: 92 станції Bosch Авто Сервіс (BoschCarService) та 16 станцій Bosch Дизель Сервіс (BoschDieselService).

Окрім того, за даними компанії, у 2018 році значний розвиток зафіксований у бізнес-секторі Будівельні технології (BuildingTechnology) – в цьому сегменті річне зростання досягло рівня 75%. Сектор Індустріальні технології (Industrial Technologies), який надалі зберігає сильні позиції на ринку, також продемонстрував істотне зростання – на рівні 29%. Водночас підрозділ Електроінструменти (PowerTools), що входить до складу бізнес-сектору Споживчі товари (ConsumerGoods), зріс на 7%.

Що стосується результатів діяльності глобальної компанії Bosch, то загальний рівень продажів у 2018 році досяг майже €90 млн, що на 19% більше, ніж торік.

"2018 рік був успішним для компанії. Всі напрями показали хороший результат, що дозволило нам вийти на докризовий рівень та значно покращити загальні показники прибутковості в євро. Виходячи із результатів роботи в першому кварталі, у 2019 році ми очікуємо позитивний розвиток бізнесу", – коментує генеральний директор "Роберт Bosch ЛТД" Віталій Бульда.

У  компанії також повідомили, що сьогодні в Україні працює 93 майстерні "Bosch Авто Сервіс", 9 станцій "Bosch  Дизель Сервіс" та 7 станцій "Bosch Дизель Центр". При цьому щороку їхня кількість дещо змінюються, адже "Bosch Україна" працює не тільки над кількістю партнерів, а й стежить за їх якістю.

"Якщо автосервіс не підтримує встановлені стандарти якості обслуговування і це підтверджується аудитами процесів та візитами таємних покупців, то партнер позбавляється авторизації. Радує й інша тенденція: у мережі кілька партнерів, які авторизують не один, а два або навіть три Bosch -Сервіси. Тому в 2019 році також планується відкриття таких станцій", – повідомили в компанії.

Нагадаємо, згідно з фінансовим звітом Bosch, до 2020 року компанія планує скоротити до нуля рівень викидів вуглекислого газу.

Довідка: Компанія Bosch в Україні нараховує понад 400 співробітників, в тому числі працівників неконсолідованих компаній. Bosch є найбільшим у країні постачальником рішень для автомобільної промисловості і ринку запасних частин, а також основним гравцем сегменті промислових технологій та термотехніки.