PepsiСo Україна очолив Марек Томалак

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Генеральним директором компанії PepsiСo України став Марек Томалак, який раніше очолював команду маркетингу та інновацій напоїв PepsiCo в Східній Європі.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на прес-службу компанії.

Зазначається, що Томалак  має значний міжнародний досвід роботи в маркетингу різних категорій. У PepsiCo він почав працювати в 2012 році в якості менеджера з маркетингу, і побудував успішну кар'єру, працюючи на ринках PepsiCo Польщі та Східної Європи.

"Для мене велика честь керувати одним з найбільш динамічно розвиваються підрозділів PepsiCo в Європі і забезпечувати подальше стійке зростання всіх продуктових категорій компанії: напоїв, снеків, соків, молочної продукції та дитячого харчування. Моїм завданням буде також створення умов для подальшого професійного зростання нашої команди і можливості для співробітників всіх рівнів реалізувати свій лідерський потенціал. Керуючись принципом PepsiСo "Перемагати відповідально", ми будемо й надалі розвивати ініціативи компанії в аграрному секторі і сфері екології, включаючи питання упаковки і водокористування, прагнучи бути кращою компанією для наших споживачів, бізнес-партнерів і суспільства в цілому", - прокоментував своє призначення новий гендиректор компанії.

Мареку Томалаку 38 років, він народився в Канаді, отримав освіту в Німеччині і Польщі, має ступінь магістра економіки.

Ірина Козлова, яка раніше керувала PepsiCo Україна, отримала нове призначення в компанії PepsiCo і буде займатися розвитком сокового бізнесу компанії в рамках Східноєвропейського регіону.

Довідка:

 Компанія PepsiСo випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування і напоїв, у тому числі 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують $1 млрд. У 2018 році обсяг продажів PepsiСo склав понад $64 млрд завдяки збалансованому портфелю, включаючи продукцію Frito-Lay®, Gatorade®, Pepsi-Cola®, Quaker® і Tropicana®.

PepsiСo Україна - один з лідерів українського ринку продуктів харчування і напоїв, представлена ​​компаніями "Сандора" та "Вімм-Білль-Данн Україна". Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена ​​брендами "Сандора", "Садочок" і "Сандорик". У портфель компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, питна вода "Аква мінералі".

На ринку снеків компанія представлена ​​брендами Lay's® і Хрусteam.

PepsiCo в Україні також займає міцні позиції на ринку молочної продукції з брендами "Чудо", "Слов'яночка", "Машенька" та дитячого харчування з брендом "Агуша".