Американська компанія JUUL Labs вийшла на український ринок

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Провідний американський стартап, виробник вейп-продукції JUUL Labs, вийшов на український ринок та пропонує дорослим курцям альтернативу традиційним сигаретам

  •  В Україні 8.2 мільйони дорослих курців. Щороку понад 85,000 українців помирають від захворювань, пов`язаних із курінням
  • 86% намагалися кинути курити щонайменше тричі та тільки 15% з них спробували для цього електронні сигарети
  • Нове дослідження, у якому взяли участь понад 1000 дорослих українців, показало, що найбільшою проблемою, пов`язаною із курінням, є погіршення стану здоров`я

Київ, 11 червня 2019 — JUUL Labs, провідний стартап у галузі вейп-технологій у Сполучених Штатах Америки прийшов в Україну, щоб запропонувати альтернативу для 8,2 мільйонам дорослих курців країни. JUUL тепер буде доступним у 1,000 торгових точках у найбільших містах України. Вихід на український ринок — продовженням серії запусків продажів у країнах Європи та Азії та підтвердження ролі лідера ринку в США. Для компанії це ще один крок до своєї мети — покращення життя мільярду курців по всьому світі.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, тютюнопаління — одна з найбільших загроз здоров’ю всього населення у світі, яка щороку вбиває близько 8 мільйонів людей. В Україні курить понад 40% чоловіків і 9% жінок. Згідно з даними Центру громадського здоров’я України, щороку від захворювань, пов’язаних з курінням, помирає понад 85 тис. українців. Згідно з новим дослідженням провідної соціологічної агенції Kantar, українці визнають, що куріння шкодить здоров`ю. Це дослідження показало, що 70% українців, які курять звичайні сигарети, прагнуть позбутися цієї шкідливої звички.

JUUL Labs виходить на український ринок з метою покращити життя дорослих курців та замінити звичайні сигарети. Нове дослідження, проведене серед майже 20,000 курців Університетським коледжем Лондону, довело, що електронні сигарети втричі ефективніші за призначену нікотинозамісну терапію (нікотинові пластирі, гумки, та ін.) і допомагають курцям кинути курити. Користувачі електронних сигарет на 95% частіше кидали курити, ніж ті, хто не користувався електронними сигаретами. Служба громадського здоров’я Англії, яка є частиною Міністерства охорони здоров’я Великобританії, вважає, що електронні сигарети на 95% менш шкідливі, ніж звичайні, Американське онкологічне товариство і Королівський коледж лікарів підтримують вейпінг, як менш шкідливу альтернативу традиційним сигаретам.

“В Україні 8.2 мільйони дорослих курців. Ми пропонуємо їм нову можливість - ефективну та повноцінну альтернативу традиційним сигаретам. Ми знаємо, що понад 70% українців хочуть кинути курити. Нове дослідження Kantar виявило, що 86% курців намагалися позбавитися цієї шкідливої звички щонайменше тричі, проте невдало. Тепер вони мають додаткову можливість у вигляді JUUL, який вже допоміг мільйонам дорослих курців у країнах, де наш продукт вже доступний”, - повідомив Президент JUUL Labs в регіоні EMEA, Грант Уінтертон.

Компанія JUUL Labs була створена у Силіконовій долині двома промисловими дизайнерами зі Стенфордського університету Джеймсом Монзісом і Адамом Боуеном, які хотіли покращити життя дорослих курців і запропонувати їм альтернативу звичайним сигаретам. Компанія стала провідним виробником вейпів у США і на сьогодні займає більш ніж 70% американського ринку електронних сигарет та 6,5% від усього ринку тютюнової продукції у США. Починаючи зі США, компанія успішно запустила свою діяльність у 13 країнах, зокрема у Великобританії, Канаді, Німеччині та Південній Кореї.

“Хочу підкреслити, що ми категорично проти того, щоб неповнолітні та некурці використовували нашу продукцію. Ми реалізуємо нашу продукцію відповідально, дотримуючись чітких правил у маркетингових та рекламних матеріалах. Вони скеровані виключно на дорослих курців і ніколи на молодь. Крім того, ми хочемо сприяти внесенню норм до законодавства України щодо запровадження обмежень на продаж електронних сигарет неповнолітнім і будемо працювати з колегами по ринку, щоб створити торговельну організацію для впровадження передового досвіду та системи боротьби з незаконною торгівлею та контрафактною продукцією у галузі електронних сигарет”, — заявив Іван Дарков, Генеральний Менеджер JUUL Labs в Україні та СНД.

JUUL — портативний пристрій з унікальною інноваційною технологією. Через закриту парову систему з капсулами та запатентовану технологію контролю температури, він надає користувачам цілісний і повноцінний досвід. На пристрої немає кнопок, які потрібно натискати при вдиханні. Акумулятор заряджається за допомогою запатентованого магнітного USB-порту.

JUUL`pod містить 59 мг/мл нікотину, який може викликати залежність, проте не викликає захворювань, пов'язаних із курінням звичайних сигарет. В Україні буде представлено п’ять ароматів: манго, м’ята, вірджинський тютюн, ваніль та фрукти, а також два формати упаковки. JUUL не містить окису вуглецю та багатьох інших токсичних хімічних речовин, які утворюються під час горіння тютюну у традиційних сигаретах.

Про компанію JUUL Labs

JUUL Labs — це компанія, що прагне припинити використання звичайних сигарет, надаючи дорослим курцям повноцінну альтернативу традиційному курінню. Місія JUUL — поліпшити життя одного мільярда курців у світі шляхом відмови від традиційних сигарет. Сьогодні JUUL представлений у 13 країнах — США (з 2015 р.), з 2018 року — в Ізраїлі, Великобританії, Канаді, Росії, Швейцарії, Франції, Німеччині, з 2019 року — JUUL прийшов на ринок Ірландії, Італії, Південної Кореї, Іспанії та Австрії.

Про JUUL

JUUL — це вейп-система “закритого” типу, яка пропонує дорослим курцям просту, але водночас повноцінну альтернативу курінню — без чадного газу і багатьох інших токсичних хімічних речовин, які містяться в сигаретному димі, і які викликають більшість захворювань, пов’язаних з курінням.

Це простий, інтуїтивно зрозумілий пристрій без кнопок і дротів. Продумана конструкція JUUL полегшує відмову від традиційних сигарет. Ретельно підібраний діапазон ароматів, розроблений спеціально для дорослих курців, який включає як тютюнові аромати, так і ті, що відрізняються від смаку тютюну та допомагають відійти від смаку традиційних сигарет.