business head ads

Українська упаковка серед кращих упаковок світу 2019

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

15 травня в Празі відбулася церемонія нагородження кращих упаковок світу за версією журі міжнародного конкурсу WorldStar Packaging Awards 2019, організатором якого є Всесвітня організація упаковки (World Packaging Organization).

Однією з переможців конкурсу стала українська упаковка формату фастфуд «Лапша-кап», виробництва FOODinBOX (входить до групи компаній Univest).

Продукція була виготовлена для мережі fast-healthy ресторанів Salateira і зарекомендувала себе як надійна, зручна і якісна. Інновація упаковки полягає в унікальній конструкції, яка зберігає температуру, смак і аромат страв, запобігає витікання соусу. Завдяки спеціальній перфорованій стрічці, яка відривається одним рухом, прийом їжі стає легким і комфортним. Упаковка виготовлена ​​з 100% целюлозного картону і може бути утилізована і спрямована на вторинну переробку, що дозволяє віднести її до eco-friendly продуктів.WPO2

WorldStar Packaging Awards - це одна з провідних світових подій для пакувальної індустрії. До участі допускається тільки та упаковка, яка стала переможцем національного пакувального конкурсу в своїй країні. Щорічно учасники демонструють нові досягнення в технологіях і дизайні, створюючи нові орієнтири для виробників. У конкурсі беруть участь компанії з усього світу - як великі транснаціональні корпорації, так і невеликі компанії. У цьому році 35 країн подали на конкурс понад 315 зразків упаковки в таких номінаціях як продукти харчування і напої, косметика і парфумерія, фармацевтика, побутова хімія та інші. Вибір міжнародного журі, що складається з провідних експертів в області упаковки з різних країн, базується на таких критеріях як: зручність, функціональність, якість упаковки і друку, ергономічність, дизайн, екологічність і безпека.

https://www.worldstar.org/worldstar-winners-2019