Terrasoft запрошує на масштабний відкритий захід для бізнес- та IT-лідерів

Новини компаній
Налаштування
 • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
 • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

 

14 червня в Києві, в Палаці Спорту, відбудеться Форум бізнес- та IT-лідерів 2019  ―  наймасштабніший відкритий захід для представників бізнесу та ІТ-спільноти.

Як швидко трансформуватися в умовах надшвидкостей, подолати виклики ринку та прискорити розвиток бізнесу? Лідери найбільших організацій України зберуться на одній сцені, щоб поділитися практичним досвідом, кейсами та історіями успіху у вирішенні найбільш актуальних питань бізнес-середовища.

Більш ніж 30 спікерів готові поділитися з учасниками своїми ідеями, досвідом та експертизою. На сцені форуму виступлять топ-менеджери Biopharma, Датагруп, Deloitte, Terrasoft, IDC, Egritech, Сушия, Autobooking, ТАВРИЯ В, TEDIS Ukraine, RIA.com, CX Design, Gelarty та інших лідерів ринку.

4000 УЧАСНИКІВ - 30 СПІКЕРІВ - 10 ТЕМАТИЧНИХ СЕКЦІЙ

Яскрава keynote-сесія, надихаючі виступи спікерів, необмежені можливості для нетворкінгу, масштабна експозона ― гостей форуму чекає насичена програма, де кожен учасник зможе знайти для себе активності, найбільш цікаві по тематиці та формату.

BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу

 • #accelerate ― стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.
 • #thecustomer ― кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.
 • #transformation ― способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання

 • #everyone-a-developer ― епоха low-code: як автоматизувати будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.
 • #process-excellence ― передові практики управління бізнес-процесами та застосування BPM-технологій для підвищення продуктивності команди.
 • #tech-point ― як отримати бізнес-результат від чат-ботів, AI, RPA та інших сучасних технологій.

ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації

 • #how-to ― практика побудови процесів B2B-продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.
 • #best-practice ― методології підвищення ефективності продажів, управління IТ-сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.

 

OPEN STAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень

 • #it-ecosystem ― знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.
 • #braindates ― клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі «Business speed dating».

 

ВІДКРИТИЙ ФОРМАТ ЗАХОДУ Форум бізнес-та IT-лідерів   проводиться в рамках Глобального туру Terrasoft  ―  серії безкоштовних заходів по всьому світу, метою яких є обмін досвідом та знаннями в різних питаннях управління організацією. Отримані знання та інсайти допоможуть знайти нові можливості для зростання і стануть драйвером змін у вашій компанії. Приєднуйтесь та запрошуйте своїх колег, участь безкоштовна! Дізнатися деталі та зареєструватися для отримання персонального квитка можна на сайті форуму.

11111111111111111

ОРГАНІЗАТОР ФОРУМУ Компанія Terrasoft  ―  один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами та CRM, з офісами в семи країнах і більш ніж 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих і середніх компаній використовують платформу bpm'online для оптимізації та прискорення процесів продажу, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Місія Terrasoft - допомагати компаніям прискорюватися.