Гроші на карту швидко для кожного: переваги кредитування "CC Лоун"

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Навіть з високооплачуваною роботою і стабільним доходом можна потрапити у ситуацію, коли до зарплати залишився тиждень, а гаманець вже порожній.

Витрачаючи ресурси найбільш економним способом, все одно можна залишитися наприкінці місяця без копійки. Термінове лікування або незаплановані витрати — це серйозне навантаження бюджету будь-якої сім'ї.

Часто у таких випадках допомагають колеги або родичі. Але буває, що гроші потрібні швидко і без зайвих пояснень. Оптимальний варіант — позика на карту. Для того, щоб гроші опинилися на банківській картці, потрібна мінімальна кількість документів і зовсім мало часу.

Вигода мікрокредитів онлайн

  • Без зайвих папірців. Раніше, щоб взяти позику, потрібно було зібрати багато довідок. Без підтвердження доходів або офіційного місця роботи банк міг відмовити у наданні послуг. Сучасні кредитні технології змінилися. Кредитні організації допомагають отримати гроші швидко і без витрачання часу. Наприклад, щоб оформити кредит у фінансовій компанії «CC Лоун» потрібен паспорт, ідентифікаційний код, банківська картка та мобільний телефон.
  • Мінімум часу. Вибрати кредит онлайн значить уникнути черг. Чи не підлаштовуватися під час роботи банку. Оформити заявку можна у будь-який час, потрібен лише доступ до Інтернету. Навіть ноутбук не знадобиться, займ оформляється через смартфон. Заявки обробляються фахівцями швидко, як правило, для цього їм знадобитися 15-20 хвилин. Всі процеси виконуються онлайн. Кредит онлайн підійде для людей, які цінують свої сили та час.
  • Чи не жорсткі вимоги. Ризик відмови при оформленні швидкої позики мінімальний. Прекрасний варіант для людей, які вже мають займ у банку. Ще однією перевагою є мінімальні вимоги до кандидатів. Потрібно досягти повноліття, а також мати з собою паспорт та ідентифікаційний код.
  • Умови кредиту. Як правило, кредитні організації дають позику на суму до 20 000 грн. Вперше позичити можна кілька тисяч гривень, але після своєчасного повернення кредитний ліміт зростає. Фінансова компанія "CC Лоун" оформляє кредит на суму від 400 до 10000 грн без довідки про доходи. Відсоткова ставка становить лише 1,33% на день.

Погашення кредиту онлайн

На сайті кредитної компанії знайдіть розділ "Як погасити кредит". Тут описані всі способи: за допомогою банківської карти, через інтернет-банкінг або з використанням терміналу самообслуговування. Також можна скористатися касою найближчого банку.

 

На правах реклами