Вінс Грубер очолив Mondelēz International в Європі

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Новим виконавчим віце-президентом та президентом Mondelēz International у Європі призначений Вінс Грубер.

Маючи великий досвід роботи в секторі FMCG, він має намір сформувати та керувати стратегією компанії, що створює майбутнє снекінгу, на європейських ринках. Нова стратегія спрямована на те, щоб дати споживачам можливість перекусити, пропонуючи «правильні, виготовлені належним чином снеки, у правильний час». 

«У нас є потужний стратегічний план, яким ми будемо керуватися у наших діях наступні роки, і який завдяки впровадженню ідеї правильних снеків допоможе нам здобути стійке та прибуткове зростання», — заявив Вінс Грубер. «Для мене велика честь керувати такою відмінною європейською командою, і я з нетерпінням чекаю на створення майбутнього снекінгу в усьому світі». Європейський регіон, на який припадає більше третини доходу ($10 млрд чистого прибутку у 2018 році), здійснює найбільший внесок у розвиток Mondelēz International. Ключові бренди, такі як Milka, Cadbury, Toblerone, Oreo, LU, Halls, займають провідні позиції на ринку Європи.

Кар'єра Вінса Грубера розпочалася в 1989 році в Kraft Foods Austria (тепер — Mondelēz International), де він займав різні посади у сфері маркетингу до 2000 року. Після роботи за межами компанії протягом семи років, він повернувся до Kraft Foods як директор категорії «шоколад» у Німеччині, Австрії та Швейцарії. На цій посаді Грубер перебував до 2010 року, коли він був призначений президентом категорії «шоколад» у європейському регіоні. У 2016 році він став регіональним президентом у Західній Європі. У січні 2019 року Грубер був призначений виконавчим віце-президентом і президентом Mondelēz International у Європі, офіс якої знаходиться у Цюріху.

Про Mondelēz International

Mondelēz International, Inc. (Код в Системі автоматичного котирування Національної асоціації дилерів з цінних паперів, NASDAQ- MDLZ) – cтворює смачні моменти радості в понад 150 країнах світу. Орієнтовний оборот компанії в 2018 році склав $ 26 млрд. Mondelēz International входить до світових лідерів в категоріях снеків, а портфель компанії включає такі глобальні бренди, як печиво Oreo, Belvita і LU, шоколад Cadbury Dairy Milk, Milka і Toblerone, жувальна гумка Dirol, Trident та цукерки Sour Patch Kids. Mondelēz International пишається своєю участю в рейтингах Standard and Poor's 500, NASDAQ 100 і Dow Jones Sustainability Index. Для детальнішої інформації відвідайте www.mondelezinternational.com  і приєднуйтесь до нас в Twitter: twitter.com/MDLZ .

Про Монделіс Україна

ПрАТ «Монделіс Україна» — українське підприємство, яке належить до групи компаній Mondelēz International та представлене на ринку наступними брендами: "Корона", MILKA; «Ведмедик «Барні», OREO, TUC, «Belvita! Доброго Ранку!»; «ЛЮКС»; DIROL, HALLS, PICNIC.

У складі «Монделіс Україна» — Тростянецька шоколадна фабрика «Україна» та дочірнє підприємство ТОВ «Чіпси Люкс».

Компанія входить у лідери в рейтингах кращих роботодавців України за версією Kyiv Post і EY 2017, а також є №1 в номінації «Компанії з глобальної візією» і в ТОП-10 в рейтингах «HR-інновації», «Краща корпоративна освітня програма в Україні», «Кращі корпоративні програми соціальної відповідальності (CSR)» за версією журналу Бізнес 2017.  У співпраці з КМБФ «Фудбенк» понад 52 т продукції компанії було передано 85 благодійним і громадським організаціям лише у 2017 році.