Український хмарний оператор з’явився на світовій карті сертифікованих партнерів SAP

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Компанія De Novo, найбільший в Україні постачальник хмарних сервісів та оператор ЦОД, оголошує про запуск нової хмарної платформи «HANA Cloud» та про отримання статусу сертифікованого хмарного провайдера для додатків SAP.

Нова хмарна платформа De Novo створена з урахуванням специфічних вимог до обчислювальної інфраструктури, що висуває німецький виробник корпоративного ПЗ компанія SAP, та оптимізована для розміщення в хмарному середовищі СУБД SAP HANA та будь-яких додатків SAP, які її використовують.

De Novo HANA Cloud  дозволяє власникам інформаційних систем на базі SAP досягати суттєвого заощадження коштів на комп’ютерному обладнанні та його експлуатації, при цьому повністю відповідаючи рекомендаціям та вимогам SAP й зберігаючи право на технічну підтримку з його боку.

Станом на лютий 2018 року в світі працює 297  партнерів, сертифікованих SAP на надання аутсорсингових та хмарних послуг. Відтепер на цій світовій мапі з’явилась і Україна .

«Для забезпечення постійних високих стандартів управління рішеннями SAP, ми прагнемо активно будувати та розвивати партнерські відносини з такими компаніями, які готові пройти довгий шлях разом із нашими клієнтами. Переконані, що компанія DeNovo, як і ми дотримується принципу побудови взаємин із клієнтом на все життя та забезпечення найвищих стандартів роботи. А отже, ми можемо гарантувати найвигідніші та найнадійніші послуги для наших клієнтів», - зазначив Максим Матяш, директор SAP Ukraine