Стартує продаж нового будинку найпопулярнішого ЖК комфорт класу "City Park"

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Стартує продаж нового будинку найпопулярнішого ЖК комфорт класу "City Park" за унікальною ціною - лише 11 900 грн. за 1 м2

 18.02.2019 стартував продаж нового будинку ЖК "City Park" від БГ “Синергія”, який розташований поблизу Центрального парку в  передмісті столиці України, вул. Чехова 27, м. Ірпінь. БГ “Синергія” запланувала початок будівництва  на 4 квартал 2019 р. з терміном введення в експлуатацію - 4 квартал 2021 р.

Будівельна група “Синергія” - це надійний забудовник передмістя Києва м. Ірпінь, з більш ніж 8 річною історією бездоганної репутації, який відомий будівництвом житлових комплексів з використанням інноваційних технологій, реалізацією сучасних трендів у архітектурі та дизайні, а також унікальними будівельними стандартами якості, що відрізняють БГ “Синергія” серед інших регіональних забудовників України.

У 2017 році було розпочато будівництво нового житлового комплексу комфорт класу "City Park" (16 поверховий будинок, що складається із 4 секцій), який знаходиться в екологічно чистій місцевості в оточенні парку. Додатково, комплекс має комфортну прибудинкову територію з зонами для відпочинку, дитячими майданчиками та достатньо розвинену  інфраструктуру (дитячі садочки, школи, супермаркети, та ін.), що створює всі умови для комфортного життя в передмісті столиці України, до якої, до речі, лише 10 хвилин.

У зв'язку із високою популярністю ЖК "City Park" серед споживачів на столичному ринку нерухомості, Будівельна Група “Синергія” прийняла рішення про старт продажу нового будинку комплексу ЖК "City Park" за унікальною ціною - лише 11 900 грн. за 1 м2. 

Варто додати, що забудовник передбачає значну варіативність планувань квартир. Таке рішення урізноманітнює можливості вибору квадратних метрів під бюджет кожного покупця. Крім того, з ціллю зробити комфортне житло ще доступнішим, СГ Синергія пропонує унікальну  розстрочку від забудовника на 34 місяці у доларах США, без будь-яких переплат.

Додаткову інформацію про планування, ціну та умови придбання квартири Ви можете дізнатися на офіційному сайті ЖК "City Park" за лінком: https://city-park.com.ua/news-all/aktsii/start-prodazh-vtoroj-ocheredi-zhk-city-park-s-rassrochkoj-na-34-mesyatsa