Група SACMI відкриває представництво в Україні на базі логістичного центру компанії «Епіцентр»

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Світовий лідер із виробництва обладнання для виготовлення кераміки та пакування – група SACMI – відкриє в Україні офіційне представництво та сервісний центр.

Офіс SACMI розташується в Київській області на території логістичного центру «Калинівка», поруч із новим заводом з виробництва керамічної плитки, який будує компанія «Епіцентр».

За словами засновника компанії «Епіцентр» Олександра Гереги, поява сервісного центру та офіційного представництва SACMI для вітчизняної галузі із виготовлення керамічної плитки є вкрай важливою, адже устаткування виробництва цієї компанії працює на всіх підприємствах в Україні, що займаються виготовленням кераміки.

«Сервіс – це досить важлива складова у виробництві керамічної плитки, адже частка, яку складають витратні матеріали та обладнання, що швидко зношується, становить 5-7% у структурі собівартості плитки. Саме тому важливо мати надійного постачальника цієї продукції та цілодобове сервісне обслуговування підприємства. Відкриття представництва SACMI в Україні фактично відкриває ворота для цілої сформованої галузі. І ми б хотіли, щоб в Україні відкрилося ще 10-15 заводів із виготовлення керамічної плитки», – говорить Олександр Герега.

При цьому генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин наголосив, що відкриття сервісного центру SACMI в Україні було обов'язковою умовою «Епіцентру»  при підписанні контракту з цією компанією на постачання обладнання для заводу керамічної плитки.

«Це дозволить усім українським виробникам швидко отримувати технічну підтримку та складники, а ще значно спростить виробничий процес на підприємствах, що працюють на обладнанні SACMI», – говорить він.

Саме співпраця з SACMI дозволила «Епіцентру» створити в Україні високотехнологічний завод європейського рівня, що зможе успішно конкурувати із провідними світовими виробниками, вважає директор заводу із виготовлення керамічної плитки Ігор Тюрдьо.    

«Завдяки поєднанню високих технологій, сучасного дизайну та конкурентної вартості ми плануємо експортувати значну кількість продукції заводу на ринки Західної та Східної Європи, країн Близького Сходу та Азії. Наші конкурентні переваги дозволять успішно продавати вироблену продукцію як в Україні, так і за кордоном», – зазначив він.

Новий завод стане взірцем впровадження новітніх технологій у керамічній промисловості. Його загальна виробнича потужність складатиме 12-15 млн м2, а площа – понад 70 тис. м2. Першу фазу будівництва планується завершити в середині 2019 року, другу  – у 2020 р. Він забезпечить робочими місцями понад 300 осіб, а податкові відрахування будуть спрямовані на соціальний та інфраструктурний розвиток смт. Калинівка. Обсяг інвестицій в проект склав близько 3 млрд грн. Продукція заводу постачатиметься на 40% на внутрішній ринок, з них 25% в мережу «Епіцентр» та 60% складатиме експорт.

           

Довідково:

SACMI - це міжнародна група, що займається виготовленням машин та комплексного обладнання для виробництва кераміки, пакування (включаючи напої та закупорювальні засоби й контейнери) і харчової промисловості.

Група складається з понад ніж 80 компаній, має виробничі підприємства та допоміжні компанії у 26 країнах та налічує близько 3500 осіб. Тисячі машин виробництва Sacmi використовуються у всьому світі, близько 89% становить її частка на ринку машин та комплексних установок для кераміки.

Sacmi Group спеціалізується на наданні клієнтам з усього світу комплексних інженерних рішень та якісного сервісу для заводів з виробництва плитки, сантехніки, посуду та важкої глини. Центром загальної стратегії Sacmi займається так звана глобальна мережа: група компаній, розташованих на різних континентах в межах своїх торгових точок.

Sacmi Group застосує інноваційні технології та розробки, а також надає клієнтам обладнання та сервіс найвищої якості.