Glovo тепер везе тобі здорову їжу від Salateira

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Київ, 23 січня 2019. Glovo, міжнародна компанія швидкої кур’єрської доставки чого завгодно за лічені хвилини, оголосила про партнерство з мережею ресторанів Salateira.

Відтепер прихильники здорового харчування матимуть можливість замовити улюблені позиції зі стандартного меню закладу. Доставка здійснюється в середньому за 45 хвилин та поки що у центральній частині Києва, а саме: Шевченківський, Оболонський і Подільський райони.

«Основними вимогами при виборі сервісу доставки їжі для нас, в першу чергу, є швидкість і рівень сервісу компанії. Саме тому ми так довго не запускали доставку ні з ким з існуючих операторів», — прокоментував Олександр Савілов, співзасновник і СЕО мережі Salateira.

За останніми даними прес-служби компанії Glovo в Україні вже з початку лютого зона покриття доставки їжі з ресторанів зросте в кількісному та географічному співвідношенні. Тому дуже скоро кияни зможуть замовити улюблені страви з Salateira до себе додому або в офіс незалежно від їхнього територіального місцезнаходження.

«Для нас є важливим постійно розвивати партнерську мережу, щоб користувачі додатку Glovo могли обирати серед найкращих товарів і послуг. Ми раді партнерству із Salateira, а популярність страв закладу серед користувачів додатку ще раз підтверджує правильність нашого вибору», — зауважив Дмитро Расновський, генеральний менеджер Glovo в Україні. 

Glovo — це маркетплейс з інтегрованою швидкою кур'єрською доставкою, що допомагає локальному бізнесу налагодити відповідну систему доставок по місту, а іншим користувачам вирішувати свої щоденні проблеми, зберігаючи їхній час і гроші.

Головною перевагою стартапу є можливість замовити майже все, що завгодно, користуючись лише одним додатком. Це може бути їжа, квіти, фармацевтичні товари, бакалія, шкарпетки, улюблений бургер або костюм супергероя. Щоб стати частиною цієї екосистеми, необхідно завантажити додаток на App Store або Google Play, створити обліковий запис, обрати тип послуги та оформити замовлення.

Про Glovo

Glovo - додаток нового покоління, що дозволяє купувати, отримувати і відправляти будь-який продукт до 9 кг і з параметрами до 40x40x30 см у межах міста. Заснована у Барселоні в 2015 році, компанія Glovo зробила революцію в культурі споживання товарів і послуг в 79 містах та 21 країні світу на трьох континентах: у Європі, Африці, Центральній і Південній Америці. В усьому світі сервіс Glovo охоплює понад 2,5 млн користувачів і 10 000 асоційованих партнерів. Понад 20 млн замовлень доставляється щорічно через Glovo. В Україні Glovo розпочав свою роботу на початку жовтня 2018 року.

Про Salateira

Salateira - міжнародна мережа ресторанів здорового харчування, заснована у 2011 році. Основу меню складають свіжі салати, оригінальні пасти, сандвічі, справжні равіолі, авторські десерти, крем-супи та напої. Кожні три місяці ресторан пропонує нове особливе сезонне меню з авторськими рецептами від бренд-шефа, основу якого складають сезонні продукти. Окрім того, на базі ресторанів діють і пропозиції Wonder Week, що дають змогу поласувати випічкою та оригінальними салатами, приуроченими до свят та особливих подій.